Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Espresso – životabudič, který skvěle chutná

Také se každý den těšíte na polední pauzu, kdy alespoň na chvíli vypnete z nekonečného pracovního koloběhu a vychutnáte si voňavou a povzbuzující kávu? Rozhodně nejste sami, populárnímu nápoji z kávovníkových zrn totiž holduje téměř každý. Někteří z nás si vystačí s jedním šálkem prvotřídního espressa, jiní pijí po litrech méně kvalitní robustu. Jedno je však jisté, bez kávy by byl život mnohem složitější. Nápoj nám pomáhá překonat únavu a postaví nás na nohy vždy, když to nejvíce potřebujeme. Podle nejnovějších průzkumů navíc slouží i jako prevence před určitými druhy rakoviny a dalšími onemocněními.

Nekvalitní káva patří do koše

Abyste si svou kávu vychutnali, ještě nemusíte být znalci. Obecně platí, že levné kávy nedosahují ani zdaleka takové kvality, jako dražší odrůdy. Spousta výrobců uvádí na etiketách „100% káva“, což ovšem nevypovídá o kvalitě. Vždyť všichni očekáváme, že v balíčku nebude nic víc, než kávová zrnka či pomletá směs bez kamínků, větviček a dalšího odpadu. Ano – i na to lze v případě nekvalitní kávy narazit. Vy se však orientujte podle odrůdy. Od levné robusty dejte ruce pryč. Káva z ní je sice hutnější, ovšem bez výrazné chuti, o aromatu ani nemluvě. Opravdovým požitkem je pouze 100% arabica.

Vynikající espresso bez špetky námahy

V posledních letech nabývají na popularitě nápoje jako espresso, latte machiato a cappucino. Jejich příprava není složitá, chcete-li však dosáhnout stoprocentního výsledku, neobejdete se bez určitých procesů. A protože vždy nemáme pro přípravu takového nápoje dostatek volného času, vyplatí se ji svěřit do rukou moderního kávovaru Bosch Tassimo, případně jakémukoliv podobnému přístroji. Tassimo je nejen vynikající pomocník, ale zároveň elegantní doplněk do každé kuchyně či kanceláře. Objednat si ho můžete třeba hned. Stačí se podívat do virtuálních regálů populárního elektro specialisty LevnéElektro.cz a vybrat si ten správný kávovar. Samozřejmostí jsou nízké ceny, blesková dodací lhůta a odborné poradenství pro případ, že byste si výběrem kávovaru nevěděli rady.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.