Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Hledáte zámečnictví v Českých Budějovicích?

Máte v plánu rekonstrukci nebo dokonce realizace úplně nového bydlení? V tom případě se nevyhnete nákupu zábradlí, nábytku, interiérových doplňků či schodiště. Pokud vás neuspokojuje nabídka sériově vyráběných výrobků a toužíte po řešení na míru, obraťte se na zámečnictví Hajný, které nepůsobí pouze v rámci Českých Budějovic, ale i celé republiky.

Proč oslovit zámečnictví Hajný?

Firma Hajný, která vyrábí zábradlí a zámečnictví České Budějovice, se v oboru pohybuje velmi dlouho a moc dobře ví, že spokojený zákazník je nejlepší reklama. A i to je jedním z důvodů, proč se těší velmi dobrému renomé a to nejen v okolí Českých Budějovic.

Schodiště a zábradlí patří mezi interiérové prvky, které mají významný podíl na celkovém charakteru interiéru. Právě proto je řešení na míru v mnoha ohledech lepší než sériová výroba. Kdykoliv našlápnete na schody nebo se chytnete zábradlí, dostaví se pocit spokojenosti. Jde o zhmotnění vašich tajných představ a přání, které zruční zámečníci zhotovili tak, aby vám pohled na ně vykouzlil úsměv na rtech. A pokud ucelenou představu nemáte a víte jen to, že chcete něco víc než jen tuctové schodiště či zábradlí, nechte si vypracovat profesionální návrh. Díky dlouholetým zkušenostem českobudějovického zámečnictví budete s výsledkem nadmíru spokojeni.

Prvotřídní materiály, které nezklamou ani po letech

Mezi důvody, které by vás měly vést k výběru tohoto zámečnictví v Českých Budějovicích, ale nepatří jen dlouholeté zkušenosti a preciznost. Samozřejmostí je také použití těch nejkvalitnějších materiálů – nerezové oceli AISI 304, která se pro realizaci schodišť a zábradlí ideální, protože nekoroduje. Dalším materiálem je ocel AISI 325, 316 L a 316 Ti. Využívá se především v prostředí, kde hrozí koroze a poškození vlivem agresivních chemických sloučenin, ale stejnou službu udělá i ve venkovním či vnitřním bazénu, zábradlí nebo okrasných doplňcích.