Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Jak na zdravý spánek

Spánek tvoří podstatnou část dne a proto bychom ho rozhodně neměli zanedbávat. Podle současných vědeckých studií je optimální spát pět až sedm hodin denně. Mnoho lidí tuto dobu přetáhne i na dvojnásobek a naopak celá řada z nás naspí sotva čtyři hodinky denně. Stejně důležitá je však také kvalita spánku. Ta se odvíjí od mnoha faktorů, který na nás během noci či dne působí. Záleží tedy nejen na době, kterou prospíme, ale především také na posteli a prostředí, ve kterém spíme.

 

Jistě uznáte, že spát dvanáct hodin s otevřeným oknem u rozestavěného obchodního centra nám nedá tolik, jako o polovinu kratší spánek v klidu a na kvalitní posteli. Oněch v průměru šest hodin spánku denně je skutečně dostačujících, když je spánek kvalitní. V prvé řadě byste měli svou postel umístit tam, kde se vám bude usínat samo. Mýty o patogenních zónách možná nejsou pravdivé, ale to, že jsou místa, kde se spí „samo“ a naopak místa, kde neusnete ani za nic, je fakt.

 

Až si najdete to nejlepší místo pro váš spánek, je třeba vybrat vhodnou postel. To bývá největší kámen úrazu. Mnoho lidí si ve snaze ušetřit pořídí rozkládací pohovku či naprosto nevhodnou matraci. Pohovka rozhodně není určena k pravidelnému spánku, ale měla by nám posloužit spíše příležitostně.

 

Berte ohled na to, že si postel, tedy respektive matraci kupujete ne na rok, ale třeba na pět až deset let. Pokud si chcete dopřát zdravý spánek, pořiďte si zdravotní matrace, na kterých se vám bude spát jedna radost.

 

Skvělým místem pro nákup zdravotních matrací je prověřený internetový obchod sleepcentrum.cz. Seženete zde matrace, postele a rošty té nejvyšší kvality. Vyberte si moderní postel, která perfektně zapadne do vašeho interiéru, vyberte si mezi rošty a matracemi a oddejte se sladkému spánku. Uvidíte, že s kvalitou spánku se zlepší také kvalita celého vašeho dne. Budete příjemně naladěni a jen tak něco vás nerozhází.

 

Sleepcentrum.cz, to jsou ty nejkvalitnější zdravotní matrace a rošty do postele za skvělou cenu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *