Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Jak správně vybrat průmyslový vysavač?

Ve výrobních závodech, ale také v prostorách, kde probíhají stavební úpravy a na dalších místech jsou doslova k nezaplacení průmyslové vysavače. Kvalitní zařízení si poradí s různými druhy odpadu a některé dokonce zvládnou i kapaliny a oleje. Daný sortiment je však natolik rozsáhlý, že jsme pro vás připravili praktického průvodce. Prozradíme vám, jak vybrat průmyslový vysavač a na co se zaměřit.

Klíčové vlastnosti, na které byste se měli při výběru průmyslového vysavače zaměřit, jsou specifika vysávaného prostoru, pracovní výkon vysavače a jeho dispozice.

Podle způsobu využití lze segment průmyslových vysavačů rozdělit na suché (použití v suchých prostorách), mokro – suché (mohou vysávat kapaliny) a vysavače pro odsávání chemikálií (toxický odpad).

Obecné výhody průmyslových vysavačů spočívají ve vysokém výkonu (oproti běžným domácím vysavačům) a ve specializaci pro různá odvětví. Zjednodušují proces údržby a zároveň jsou odolné proti různým vlivům. Bývají vybaveny rozličnými typy filtrací pro jednotlivé prachové třídy. Kvalitní vysavače disponují filtrem pro ochranu motoru a výstupním filtrem pro vysávání do prachových pytlů.

Před pořízením průmyslového vysavače bystě měli znát specifika plochy, kterou budete udržovat. Dále pak interval vysávání (budete vysávat každý den, jednou týdně…?) a mimo jiné i akceptovatelné náklady na provoz. Počítejte s tím, že výkonné vysavače mají větší provozní náklady. V praxi je velký průmyslový vysavač vhodný pro častější vysávání velkých ploch.

Nechte si poradit od odborníků

S výběrem vhodného průmyslového vysavače vám ochotně poradí kvalifikovaní pracovníci ze specializovaného e-shopu uklizenoshop.cz. V nabídce najdete široké spektrum modelů různé cenové kategorie. Téměř u všech produktů je doprava zcela zdarma.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *