Jak vybrat veterinární kliniku?

Jak vybrat veterinární kliniku?

Obsah článku:
  1. Pověst
  2. Kvalita péče
  3. Cena
V podstatě nezáleží na tom, jakého máte doma mazlíčka, zda pejska, kočičku, králíčka, nebo jiné zvířátko. V každém případě totiž potřebujete mít i veterináře, který se v případě potřeby o vašeho zvířecího kamaráda postará. Pokud vybíráte veterinární kliniku, je dobré si na tomto procesu nechat záležet. Co všechno byste si měli zjistit?

Pověst

Prvně se zkuste zeptat rodinných příslušníků, případně známých, zda nemají zkušenosti s nějakou veterinární klinikou ve vašem okolí. Osobní zkušenost je k nezaplacení, navíc u blízkých máte jistotu, že vám nebudou lhát. I na internetu se dočtete spoustu informací a recenzí, například stačí zadat veterinární klinika Praha, a pak se vám hned nabídnou různé diskuze.

Kvalita péče

Veterinář by vám měl být nápomocný v okamžiku, kdy ho potřebujete, neměl by vás odmítnout v akutním případě. Zároveň by měl věnovat prohlídce zvířete dostatek času, aby něco nezanedbal. Pokud prohlédne vašeho pejska během pěti minut, píchne mu injekci s očkovací vakcínou a pošle vás pryč, měli byste se poohlédnout spíše po někom jiném.

Cena

Velice důležitá je i cena služeb, protože ne všichni si mohou dovolit platit vysoké částky. Pochopitelně, některé zákroky jsou dražší, jiné zase levnější. Porovnejte nabídky s ostatními veterinárními stanicemi v okolí, abyste zjistili, jak je na tom vámi vybraná klinika cenově. V případě, že vás zajímá veterina Praha, jednou z těch nejvíce doporučovaných je MetropoleVet Praha s.r.o., kterou najdete v Praze 9 na ulici Chlumecká. Poskytuje komplexní péči pro malá zvířata, nabízí rodinné prostředí a zkušený personál, jenž ročně ošetří na 11 tisíc domácích mazlíčků. Veterinární klinika je vybavena moderními nástroji i pro náročnější zákroky, přičemž nechybí ani vlastní laboratoř. Provádí kastrace, očkování i další zákroky pro kočky, psy, králíky, fretky a další drobnou zvěř.

Publikováno: 01. 09. 2019

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam