Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte rezervaci Milovice a podpořte návrat divokých koní do ČR.

Investiční zlato

Zlaté investiční mince a slitky nakupujte online na AuPortal.cz.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Kdo mi to zase volal? Aneb zjistěte si vše o nevyžádaných číslech!

Určitě se to stal i vám. Zapnuli jste mobilní telefon a přišla vám SMS zpráva o zmeškaném hovoru z čísla, které neznáte, ale již na první pohled vypadá „podezřele“. Případně vám někdo z čísla volal, ale ze stejného důvodu jste se hovor báli přijmout. Oním podezřelým číslem máme na mysli ty, které začínají zahraniční předvolbou a to většinou země, ve které jste nikdy nebyli a není jediný důvod, proč by vás měl někdo kontaktovat. Kapitolou samou o sobě jsou čísla agentur, které provádí nevyžádané telefonní nabídky. Jak ale zjistit, kdo mi volal?

Formát telefonního čísla může o volajícím mnohé prozradit, ale nikdy si zkrátka nemůžeme být jistí, kdo byl na druhém konci telefonu a zda hovor přijmout nebo ho (v případě, že jsme byli v době volání nedostupní) opětovat. Předtím, než tak učiníme, bychom měli vypátrat, odkud „vítr vane“.

A právě k tomu slouží vyhledávání telefonních čísel na webu KdoMiVolal.eu. Jde o uživatelskou databázi telefonních čísel marketingových agentur, pojišťoven, telefonních operátorů a dalších subjektů, které své produkty a služby lidem nabízí přes telefon. Některé firmy jsou dokonce tak drzé, že potencionální klienty pouze prozvání a čekají, až jim sami zavolají.

Ať už vám dorazila zmíněná SMS zpráva, nebo se na displeji vašeho telefonu několikrát denně objeví neznámé číslo, s velkou pravděpodobností nejste jediní. Prostřednictvím vyhledávače KdoMiVolal.eu si můžete číslo vyhledat a zjistit o něm důležité informace. Uživatelé mají možnost čísla přidávat a komentovat již přidané. Pokud se v databázi číslo nenachází, buďte první – zanechte komentář a možná pomůžete ostatním, kteří se potýkají se stejným problémem.

Na KdoMiVolal.eu jsou k dispozici všechny telefonní předvolby a to nejen mezinárodní, ale také městské a předvolby operátorů. I přesto, že žádný z uživatelů doposud konkrétní číslo, které vám volá, nekomentoval, můžete si o něm zjistit alespoň základní informaci. Tedy to, odkud volající volá.

Díky vyhledávače KdoMiVolal.eu ušetříte spoustu času, který byste strávili zbytečnými telefonáty, ale i peněz za hovory do ciziny. Neberte neznámá telefonní čísla na lehkou váhu a zjistěte si o nich více než vám domů dorazí faktura za předražený hovor…