Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Ovocná kytice – krásný a chutný dárek, který potěší každého

Hledáte způsob, jak potěšit své blízké? Pokud vám došla inspirace, můžete sáhnout po osvědčené klasice v podobě květiny nebo čokolády. Ta rozhodně neurazí, ale zřejmě ani nenadchne. Ledaže by v květináči bylo něco opravdu originálního. Třeba puget růží, které neuschnou. Jsou totiž z čokolády! A co takhle kytice z ovoce? Místo listů vykrajovaný meloun, ananas a spousta dalších šťavnatých kousků… Nefantazírujeme, ovocné a čokoládové kytice jsou celosvětovým hitem a jejich popularita stoupá i u nás.

Prostřednictvím čokoládové nebo ovocné kytice druhým vyjádříte, jak moc jsou pro vás důležití. Dáte jim dárek, který nejenže dobře vypadá, ale také chutná. Stačí vsadit na cukrárnu, která garantuje výrobu z kvalitního čerstvého ovoce a čokolády. Počkat – v podstatě ani nemáte na výběr. U nás totiž dárky z ovoce a čokolády vyrábí jen jediná cukrárna. Pražská ovocná cukrárna Frutiko vyrábí ovocné a čokoládové dárky z nejlepších surovin, které skvěle vypadají i chutnají.

Prohlédnout a objednat si je můžete třeba hned teď. Nemáte-li cestu do kamenné cukrárny, nevadí. Vyťukejte Frutiko.cz a pokochejte se ostrými fotografiemi překrásných ovocných kytic. Pokud se pro některou z nich rozhodnete, můžete ji mít již do 1 hodiny (pozor, pouze v případě osobního vyzvednutí!). V rámci Prahy můžete využít bezplatný rozvoz, který funguje i o víkendech a svátcích.

Věříme, že vás ovocné a čokoládové kytice učarují stejně jako nás. Budete-li s dárkem spokojeni, neváhejte s vstupte do věrnostního klubu. Za každý nákup dostanete 150 Kč zpět na další nákup a dalších 100 Kč získáte za fotografii s ovocnou kyticí. Na zajímavé slevy se mohou těšit i studenti, kteří vlastní ISIC kartu. Chcete-li vědět o novinkách a akcích jako první, staňte se fanouškem na Facebooku nebo Google+.

Tak na co ještě čekáte? Věnujte svým blízkým dárek, na který jen tak nezapomenout. Darujte jim ovocnou kytici, která jim vykouzlí úsměv od ucha k uchu!

Další informace naleznete také na mikrostránkách Frutiko http://www.ovocnekytice.cz/ a http://www.ovocevcokolade.cz/

Frutiko