Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Ovocná kytice – krásný a chutný dárek, který potěší každého

Hledáte způsob, jak potěšit své blízké? Pokud vám došla inspirace, můžete sáhnout po osvědčené klasice v podobě květiny nebo čokolády. Ta rozhodně neurazí, ale zřejmě ani nenadchne. Ledaže by v květináči bylo něco opravdu originálního. Třeba puget růží, které neuschnou. Jsou totiž z čokolády! A co takhle kytice z ovoce? Místo listů vykrajovaný meloun, ananas a spousta dalších šťavnatých kousků… Nefantazírujeme, ovocné a čokoládové kytice jsou celosvětovým hitem a jejich popularita stoupá i u nás.

Prostřednictvím čokoládové nebo ovocné kytice druhým vyjádříte, jak moc jsou pro vás důležití. Dáte jim dárek, který nejenže dobře vypadá, ale také chutná. Stačí vsadit na cukrárnu, která garantuje výrobu z kvalitního čerstvého ovoce a čokolády. Počkat – v podstatě ani nemáte na výběr. U nás totiž dárky z ovoce a čokolády vyrábí jen jediná cukrárna. Pražská ovocná cukrárna Frutiko vyrábí ovocné a čokoládové dárky z nejlepších surovin, které skvěle vypadají i chutnají.

Prohlédnout a objednat si je můžete třeba hned teď. Nemáte-li cestu do kamenné cukrárny, nevadí. Vyťukejte Frutiko.cz a pokochejte se ostrými fotografiemi překrásných ovocných kytic. Pokud se pro některou z nich rozhodnete, můžete ji mít již do 1 hodiny (pozor, pouze v případě osobního vyzvednutí!). V rámci Prahy můžete využít bezplatný rozvoz, který funguje i o víkendech a svátcích.

Věříme, že vás ovocné a čokoládové kytice učarují stejně jako nás. Budete-li s dárkem spokojeni, neváhejte s vstupte do věrnostního klubu. Za každý nákup dostanete 150 Kč zpět na další nákup a dalších 100 Kč získáte za fotografii s ovocnou kyticí. Na zajímavé slevy se mohou těšit i studenti, kteří vlastní ISIC kartu. Chcete-li vědět o novinkách a akcích jako první, staňte se fanouškem na Facebooku nebo Google+.

Tak na co ještě čekáte? Věnujte svým blízkým dárek, na který jen tak nezapomenout. Darujte jim ovocnou kytici, která jim vykouzlí úsměv od ucha k uchu!

Další informace naleznete také na mikrostránkách Frutiko http://www.ovocnekytice.cz/ a http://www.ovocevcokolade.cz/

Frutiko