Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Postelový zázrak má jméno kotvičník

Zdá se vám, že vám to v posteli neklape zdaleka tak dobře, jako zamlada? Ať už je problém ve vás, či vaší partnerce, je ho třeba řešit. A to nejlépe dříve, než se neshody v milování projeví i v jiných nedílných součástech manželství. Způsobů, jak řešit nedostatek libida, je poměrně dost. Návštěva sexuologa by však měla patřit mezi ty poslední. Mnohem lepší je vyzkoušet některý z celé řady přírodních přípravků. Rostlinek a bylinek, které podporují chuť na sex, je spousta. My se dnes zaměříme na kotvičník. Tuto léčivku využívali již starověcí Číňané a ti jak známo, věděli o přírodní (alternativní, chcete-li) medicíně opravdu hodně.

Nejprodávanější doplněk výživy

Kotvičník zemní však nebyl populární jen v orientu. Mimo Čínu a Indii si ho cenili také starověcí Řekové. Způsoby používání však byly mírně odlišné. Zatímco v Číně využívali kotvičník ke zlepšení činnosti jater a posílení zájmu o sexuální život, Řekové spíš jako zlepšovač nálady. V orientu se následně aplikace rostliny rozšířila i o prevenci nádorů, terapii jaterních, ledvinových a kardiovaskulárních nemocí. V novověku oživili zájem o kotvičník Bulhaři, kteří jej začali zkoumat v roce 1974. Farmakologická sekce Bulharské akademie věd vytvořila zcela průkopnické vědecké práce, které po revoluci sklidili obdiv západu. Momentálně je tribulus (lat.název pro kotvičník) jedním z nejprodávanějších přípravků speciální doplňkové výživy.

Je k dostání i u nás?

Samozřejmě, přípravek z oblíbené byliny je běžně dostání i u nás. Potrpíte-li si na kvalitu, což je u doplňků stravy na místě, zvolte silnou tinkturu, která se prodává pod názvem kotvičník forte. Vyrábí se u nás a na Slovensku, jen z vysoce kvalitních bylin. Obsahuje nejvyšší počet účinných látek a jeho schopnosti potvrdily už tisíce spokojených klientů. Pokud vám přesto nesedne a budete mít za to, že v posteli stále nejiskří, nezoufejte. Peníze dostanete zpět.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *