Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Stará vrata musí pryč

Koupili jste si nový vůz, ale pořád parkujete ve staré garáži? Pokud vás již přestalo bavit neustálé vylézání z vozu, kdykoliv potřebujete otevřít vrata, je čas pořídit si nová. V dnešní době není problém sehnat kvalitní garážová vrata na dálkové ovládání, díky kterému budete moci otevírat bránu z pohodlí vašeho vozu. To, co znáte ze zahraničních filmů, začíná být běžné i u nás. Na vás je, vybrat si ty správná vrata pro vaši garáž.

Na trhu je v současné době relativně mnoho dodavatelů garážových vrat, ale vybrat si ty správná garážová vrata není vždy tak jednoduché, jak může na první pohled zdát. Nejdříve je třeba si ujasnit, která vrata jsou nejvhodnější pro vaši garáž. Pro menší garáže jsou ideální sekční vrata, pro větší garáže posuvná.
Pro většinu lidí je při výběru garážových vrat rozhodující cena. Jistě, kupovat předražená vrata není dvakrát výhodná, a to zejména tehdy, když jsou na trhu vrata stejné kvality za mnohem nižší cenu. Na druhou stranu si dejte pozor na až příliš levná vrata, která pochází od asijských výrobců. Většinou se jedná o nepříliš kvalitní kusy, které nemají tak dobré tepelně-izolační vlastnosti a nevydrží zdaleka tak dlouho, jako kvalitnější konkurence.

Pozor si dejte i na pohony vrat. Ty by měly vydržet tisíce sekvencí a nezadrhávat se. Kvalitní dodavatelé mají po republice síť servisů, které vám v případě potřeby pohony bran opraví. Mějte na paměti, že se přeci jen jedná o stroj, který se může pokazit.

Široký výběr garážových vrat, ale také posuvné brány a pohony vrat, najdete na eshop.gordon.cz. Svá garážová vrata si můžete přizpůsobit podle svých představ. Na výběr je celá řada atraktivních barevných provedení a dekorů. Dopřejte vám i vašemu vozu moderní garáž, za kterou se nebudete stydět.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *