Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Pojištění

Ušetřete až 70 % za povinné ručení!

Ne nadarmo se říká, že automobil je je nejhorší investice. Vždyť den poté, co si ho pořídíte, má mnohem nižší hodnotu a co teprve náklady na provoz. Vozilo stojí svého provozovatele spoustu peněz a to nejen co se týče pohonných hmot nebo nezbytných oprav, ale také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. A zatímco cenu benzinu a náhradních dílů neovlivníme, poplatky za povinné ručení do jisté míry omezit můžeme. Jak by se vám líbilo ušetřit až 70 %? Prozradíme vám, jak na to…

Po pádu cen na samotné dno přišlo nečekané zdražování

Povinné ručení kdysi nabízel pouze jediný subjekt – Česká pojišťovna. Poté, co monopol padl, začaly pojistku nabízet i další pojišťovny a s nabídkou rostlo i cenové rozpětí pojistného. Konkurenční boj stlačil ceny na minimum a na sklonku minulého roku začala většina pojišťoven zdražovat. Některé jen nepatrné, jiné o desítky procent a navýšilo se především pojistné takzvaných rizikových klientů. Tedy provozovatelů autopůjčoven, taxislužby, ale také řidičů z větších měst a těch, kteří mají řidičský průkaz teprve krátce. Zdražení výrazně pocítili také provozovatelé vozidel, kteří svou vinou přišli o bonus.

Neplaťte za povinné ručení více, než doopravdy musíte

Pokud se zvýšení cen pojistného dotklo i vás, stále máte šanci ušetřit. Stačí, když využijete povinné ručení porovnání na webu www.ceskepojisteni.cz a obratem zjistíte, zda se pro vás nenabízí výhodnější alternativa. Poté, co vyplníte několik základních údajů, obdržíte na mail smlouvu a dočasnou zelenou kartu. Některé varianty pojištění začnou platit i v případě, že je zaplatíte do doby 15 dnů po uzavření smlouvy. S vozidlem tak budete moct ihned na silnici.

Povinné ručení kalkulačka představuje nejjednodušší řešení, jak výrazně snížit náklady za pojištění a to až do výše 70 %. V případě některých automobilů může rozdíl činit i několik tisíc za rok. A to za těch pár minut „námahy“ přece stojí, nebo ne? Další důležité informace o povinném ručení, které byste jakožto provozovatelé vozidla měli vědět, najdete na výše zmíněném webu.