Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Vertikální žaluzie zastíní i potěší

Hledáte efektivní stínící systém, který vám pomůže regulovat intenzitu světla v interiéru a zároveň se stane atraktivním designovým prvkem? Vyberte si vertikální žaluzie, které jsou velmi moderní a nenáročné na montáž. Vypadají dobře v každém interiéru a navíc mohou nabídnou celou řadu dalších funkcí. Žaluzie vám zaručí soukromí a poslouží jako tepelná izolace. Můžete je regulovat ručně nebo využít motorizace a dálkového ovládání. Vyberte si barvu podle libosti a slaďte je se zbytkem bydlení. Vertikální žaluzie dovedou změnit charakter vašeho současného bydlení a to velmi pozitivně. Pojďte se na ně s mání podívat zblízka.

Žaluzie velmi dobře stíní

Primární důvod, proč si většina lidí pořizuje vertikální žaluzie je samozřejmě kvalitní odstínění. Žaluzie se skládají z lamel, které lze velmi jednoduše otáčet a tím regulovat sluneční svit. Vertikální žaluzie nachází své využití nejen v domácnostech a moderních interiérech, ale také v kancelářích či školách. Zatemňovací žaluzie se hojně využívají v promítacích místnostech. Velmi populární jsou motorizované systémy, které vám umožní otáčet lamely jediným stiskem tlačítka na dálkovém ovladači.

Žaluzie skvěle vypadají

Doby, kdy výrobci nabízeli jeden či dva základní odstíny lamel jsou dávno pryč a je jen na vás, zda si vyberete ohnivě červené nebo nebesky modré. Moderní žaluzie se vyrábí i s celou řadou krásných potisků. Do kanceláře se zase hodí luxusní či minimalistické žaluzie, které podtrhnou exkluzivitu interiéru. S žaluziemi získáte velmi pěkný designový prvek, který bude vašemu bydlení opravdu slušet.

Žaluzie jako ochránce soukromí

Bydlíte v přízemí a máte okno na rušnou ulici? V tom případě jistě oceníte, že vám vertikální žaluzie zachrání vaše soukromí. Zabrání zvědavým pohledům z ulice a vy se budete opět cítit jako doma. A abychom nezapomněli – v létě vám žaluzie poslouží jako regulátor teploty v interiéru. Pokoj se nebude příliš přehřívat a vám se v něm bude lépe existovat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *