Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Vůni dřeva kovem nenahradíš

Čeká-li vás v dohledné době renovace ložnice, pravděpodobně stojíte na rozcestí, jakým architektonickým stylem se vydat. Mějte však na paměti, že ložnice je místem, ve kterém začíná a končí den a podle toho by také měla vypadat. Minimalistické ložnice, které jsou typické kovovým nábytkem, sice vypadají dobře, ale většinou pouze na katalogové fotografii. Obklopeni chladným kovem se nikdy nebudete cítit tak dobře, jako v pokoji, který je provoněn dřevem. Dřevěným ložnicím neodzvonilo, naopak, postele a nábytek z masivu jsou velmi moderní a k mání za dostupnou cenu.

Proč právě postele z masivu?

Kvalitní masivní dřevo je zárukou dlouholeté trvanlivosti. Rozhodnete-li se pro postele z masivu, můžete si být jistí, že vydrží opravdu dlouho. Zdravé dřevo je velmi pevné a zaručuje stabilitu. Není to však jen výdrž, ale také elegantní přírodní design, který podtrhne charakter interiéru. V kombinaci s nočními stolky či šatními skříněmi z masivu dosáhnete opravdu nečekaného výsledku. Vždyť o kterém materiálu se dá napsat, že je v módě již několik staletí? Pořídíte-li si „dřevěnou“ ložnici, můžete být klidní. Bude „in“ i za deset, dvacet let.

Dřevěné postele na míru

Rozhodli jste se, že necháte ložnici provonět vůní dřeva? Udělali jste správně. Vysoce kvalitní postele nabízí novepostele.cz a v případě zájmu si můžete nechat zhotovit postel masiv na míru. Potřebujete větší či naopak menší? Žádný problém, dostanete ji a to včetně matrace a postelového roštu. Postele jsou vyráběny z pečlivě vybraného masivního dřeva, které si výrobce sám řeže i suší. K mání je nábytek ze smrku, borovice, buku i dubu. Samozřejmostí je použití ekologických a nezávadných barev a laků.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *