Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Vybavení pro motorkáře, bez kterého se neobejdete

nejlepšího přítele, díky kterému mohou alespoň na chvíli zažít pocit naprosté volnosti. Patříte mezi ně i vy a dychtivě čekáte na to, až vám dá počasí zelenou a vy budete opět moct usednout mezi dvě horká kola a vydat se na cestu, jejíž cíl není tak podstatný jako jízda samotná? V tom případě jistě víte, že se neobejdete ani bez pořádné motorkářské výbavičky a doplňků, které vaše zážitky maximálně umocní. A protože se nespokojíte s průměrem, máme pro vás něco speciálního…

Na nákupu u specialisty

Začínající motorkáři netuší, jak je nabídka doplňků a příslušenství rozsáhlá, ale zkušenější jezdci a především ti, kteří na motocyklu tráví většinu volného času, se neobejdou bez brašny na moto, speciálního držáku na navigaci nebo telefon nebo zakrývacích plachet na sedátko. A to je jen zlomek toho, co na vás čeká ve specializovaném e-shopu motosp.cz, který provozuje společnost Moto S+P s.r.o. Uff, vybrat si v tak rozsáhlé nabídce nebude jednoduché, ale ať už do virtuálního košíku přihodíte moto kufry, helmu nebo cokoliv jiného, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a rozumnou cenu.

Ostřílení pardálové moc dobře ví, co jim schází a bez čeho se během letošní sezóny neobejdou. Poradíme proto těm, kteří se se svým dvoustopým miláčkem teprve sžívají a jejichž jediným vybavením je helma. Ale pokud nejste se svou stávající spokojení a toužíte po bezpečnější a stylovější ochraně, vyberte si mezi nejnovějšími modely značek GIVI, SCHUBERT, FIDJI nebo MT.

Potřebujete spoustu místa pro své věci?

Budete-li cestovat na delší vzdálenosti, nepřehlédněte kufry na moto, vodotěsné batohy a motobrašny. Navzdory relativně kompaktním rozměrům jsou motokufry velmi prostorné a naskládáte do nich spoustu věcí. A nezapomeňte ani na speciální oblečení, které je velmi pohodlné, ochrání vás před rozmary počasí a samozřejmě i nepříjemným pádem.

Jde vám z toho hlava kolem a nejste si jistí tím, co by se vám mohlo hodit? Zakoukali jste se do moto brašny, ale netušíte, jestli bude vyhovovat vašim požadavkům? V tom případě se poraďte přímo s prodejcem a zeptejte se ho! Internetový obchod pro motorkáře motosp.cz provozují profesionálové, kteří sortimentu rozumí a rádi vám poradí. Anebo využijte užitečnou funkci, díky které se vám zobrazí jen zboží určené pro vás motocykl!