Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Wellness centrum vedle obýváku

Zápolíte s každodenním stresem a máte pocit, že vás pracovní i osobní problémy zmáhají den ode dne více? Doba je zkrátka taková. Naše biorytmy se musí přizpůsobovat časovému harmonogramu, který je nabitý k prasknutí. Pomocníci, jako je káva a vitaminové bomby, nám sice pomáhají držet tempo, jenže ne donekonečna. Dříve, nebo později přijde moment, kdy tělo řekne dost. Bez důkladného odpočinku to jednoduše nepůjde a jedním z efektivních způsobů, jak si „dobít baterky“, je návštěva wellness centra. Koupele, masáže a další příjemné procedury – kdo by odolal. Jenomže kdo z nás má dost času na to, aby podobná zařízení navštěvoval několikrát do týdne? Nebylo by lepší relaxovat doma a o to častěji?

Vířivka – osobní masér a luxusní doplněk

K tomu, abyste si zařídili vlastní mini wellness centrum, vám bude stačit pár čtverečních metrů. Zdaleka nejoblíbenějším prostředkem pro relaxaci bývá hydromasážní vana, tedy vířivka. Ponoření se do horké vody způsobuje stoupání tělesné teploty a rozšíření cév. Výsledkem je zlepšení oběhu krve. Voda nadnáší až 90% hmotnosti člověka a pomáhá zmírnit tlak na klouby a svaly. Moderní vířivé vany jsou vybaveny celou řadou speciálních trysek, které slouží k masáži specifických svalových partií. Taková koupel patří mezi opravdu intenzivní zážitky. Whirlpoolky navíc skvěle vypadají a stanou se stylovým doplňkem každé domácnosti i zahrady.

Sauna – balzám pro tělo i duši

Neméně oblíbené jsou i sauny. Saunování je perfektní způsob pro posílení imunity a dokonale uvolňuje tělo. Trendy jsou zejména infrasauny, které produkují infračervené teplo. Širokospektrální využití potěší každého, kdo potřebuje ulevit od bolesti a navíc zápolí s nadváhou. Je všeobecně známo, že pravidelný pobyt v infrasauně napomáhá k udržování hmotnosti a je tak vhodným doplňkem pro redukci váhy. Mezi další pozitiva patří i zpomalení stárnutí organismu, zlepšení plodnosti, zvyšování rozpínavosti tkáně, redukce celulitidy či stimulace krevního oběhu. Pokud vás možnost domácí relaxace zaujala a toužíte po kvalitním zařízení, najdete ho právě zde.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *