Zbývají vašemu klubu volné peníze? Investujte do dresů

Zbývají vašemu klubu volné peníze? Investujte do dresů

Vzhledem k tomu, že se pomalu blíží konec roku, je na čase přemýšlet, jak proinvestovat zbývající peněžní prostředky fotbalového, florbalového či klidně hasičského klubu. Podpořte svůj tým. Pořiďte všem hráčům stylové a perfektně padnoucí dresy. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se obrátit. Pokud ještě máte nějaké finanční prostředky od sponzora, je na čase poohlédnout se po něčem, čím uděláte celému týmu obrovskou radost. Dresy jednoznačně ocení, ovšem je nezbytné vybírat u profesionála. Jedním z nich je společnost DDsport, která vám obratem připraví fakturu na proúčtování dotace. Co se týče doby dodání, tak je až začátkem roku 2022, nicméně už si zarezervujete co nejbližší termín v lednu.

DDsport obléká sportovní kluby

V podstatě nezáleží na tom, pro jaký sport týmové oblečení sháníte, protože DDsport má ve svém pestrém portfoliu pohodlné fotbalové dresy, týmové oblečení pro hráče házené i nevšední hasičské dresy. Vyberou si však i basketbalové, volejbalové, florbalové či hokejbalové kluby. DDsport má více než třicetileté zkušenosti s výrobou sportovního oblečení a dresů, takže střihy jsou vskutku propracované a materiály vysoce kvalitní. Obléknout do sportovního můžete všechny věkové kategorie, tedy děti i dospělé s různými velikostmi. DDsport má i vlastní tým grafiků, kteří vám navrhnou vhodný design. Potisk je řešení sublimační technologií, která splňuje požadavky na barevnost, počet log i čísel. Sublimační tisk je kvalitní a výsledek vydrží opravdu dlouho.

Archivace zakázky je samozřejmostí

Český výrobce DDsport má velkou konkurenční výhodu. Všechny zakázky si archivuje, a tak potom je možné doobjednat třeba jen jeden kus dresu pro nového člena týmu. Co se týká doby dodání, je většinou maximálně dva týdny.

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Sport

Autor: Adam