Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Zpestřete si sex hračkami pro dospělé! Kde je seženete diskrétně?

Problémy v posteli nemusí souviset s usínáním a spánkem. Postel je místo, kde se partneři oddávají nejintimnějšímu sblížení a je naprosto přirozené, že vzájemná sexuální přitažlivost postupem času slábne. Nebudeme rozebírat, proč tomu tak je, ale zaměříme se na nejjednodušší způsob, jak si milování opět užít. Napadlo vás někdy, že si sex zpestříte vibrátorem, masturbátorem nebo jinou „hračkou“ pro dospělé? Přestaňte se červenat a nepřestávejte číst – doby, kdy jedinou přípustnou polohou byl misionář, a to ještě za zhasnutého světla, jsou (naštěstí) dávno pryč!

Proč si nalhávat, že na sexu nezáleží? Samozřejmě, že záleží. Jde o jeden ze zásadních aspektů harmonického vztahu. Pokud se partnerům nedostává uspokojení i v tomto směru, pravděpodobně začnou hledat jinde. Přitom by stačila upřímnost. Možná jste to právě vy, kdo touží po něčem méně obvyklém. A ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, ten nezlobí… Překvapte partnera(ku) a dejte milování úplně jiný rozměr!

Buďme však konkrétní. Jaké sexuální hračky a pomůcky patří k těm nejoblíbenějším? Ženy mají jasno – nedají dopustit na dilda a vibrátory všeho druhu. Menší, větší, bohatě strukturované, vibrující… Nabídka je neuvěřitelně pestrá a každá dáma si nakonec najdete to „své“. Náročnější a náruživější ženy sáhnou po tzv. šukacím stroji. Mimochodem skvělý společník v době, kdy partner zrovna není doma.

Pánové si často vystačí s inspirativním pornofilmem na DVD. Přesto je sortiment pomůcek pro pány pestrá a najdete v něm kroužky a návleky, umělé vagíny, vibrátory, nafukovací panny, vakuové pumpy, sexy prádlo a další věci.
Nemůžete se odhodlat k nákupu, protože se stydíte? Pak se po erotických pomůckách poohlédněte v diskrétním online sexshopu. Domů vám přijde nenápadný balíček, o jehož obsahu nebude mít zvědavá pošťačka ani ponětí. Internetový sexshop Diskretnisexshop.cz vám může zachránit milostný život!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *