Chcete se naučit anglicky, nebo jiný jazyk? Chopte se své šance!

Chcete se naučit anglicky, nebo jiný jazyk? Chopte se své šance!

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé moudro platí v dnešní době minimálně dvojnásob. A jak jste na tom se znalostí cizích řečí vy? Pokud jste ve škole nedávali pozor, pravděpodobně si teď zoufáte, neboť většina vašich známých má atraktivnější pracovní pozici, vyšší plat, a navíc si více užívají dovolenou v zahraničí, protože se lépe domluví. Naštěstí pro vás není nikdy dost pozdě na to, abyste svou mezeru ve vzdělání nemohli vyplnit.

Nejste na angličtinu příliš staří?

Odborníci jsou v tomto směru zajedno. Lidský mozek je schopen vstřebat nejvíce informací ve věku od tří do šesti let (dle některých studií až do devíti let). V tomto období se může dítě naučit cizí řeč poměrně snadno a rychle, ovšem s přibývajícími roky je to mnohem těžší. Ale ani to by vás nemělo odradit. Ačkoliv je mozek tvárnější v raném věku, většina lidí se učí další jazyk až mnohem později. Připravte se však na to, že nově nabyté znalosti nezískáte zadarmo. Chcete-li hovořit plynně anglicky, budete muset studiu věnovat dostatek času a trpělivosti. A samozřejmě si vybrat kvalitní kurzy - ty mohou mít na proces učení naprosto zásadní vliv.

Kterou jazykovou školu v Praze si vybrat?

Jazykovými školami se to v Praze jenom hemží, ale která je ta nejvhodnější právě pro vás? Při výběru byste se měli řídit referencemi a zapsat se na kurzy tam, kde se naučíte skutečně hovořit a nikoliv pouze teorii. Gramatika je sice důležitá, ale znalost pravidel vám nezaručí, že dokážete jazyk aplikovat v praxi. V tomto směru je dobrou volbou například jazyková škola Praha 2 - Britannika. Kurzy pořádá téměř 10 let a mnoho studentů je s výukou spokojeno natolik, že na ně dochází dodnes již od samotného otevření instituce. Jazyková škola Praha se vyznačuje nevšední výukou, která studenty baví a usnadňuje jim učení. Kombinace příjemných lektorů s praxí, nízkých cen a zajímavých bonusů je neodolatelná. Více se dozvíte na www.jazykovekurzypraha.cz.

Publikováno: 21. 05. 2018

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: jak se naučit anglicky | jakou jazykovou školu zvolit