Reklama

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Chcete se naučit anglicky, nebo jiný jazyk? Chopte se své šance!

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé moudro platí v dnešní době minimálně dvojnásob. A jak jste na tom se znalostí cizích řečí vy? Pokud jste ve škole nedávali pozor, pravděpodobně si teď zoufáte, neboť většina vašich známých má atraktivnější pracovní pozici, vyšší plat, a navíc si více užívají dovolenou v zahraničí, protože se lépe domluví. Naštěstí pro vás není nikdy dost pozdě na to, abyste svou mezeru ve vzdělání nemohli vyplnit.

Nejste na angličtinu příliš staří?

Odborníci jsou v tomto směru zajedno. Lidský mozek je schopen vstřebat nejvíce informací ve věku od tří do šesti let (dle některých studií až do devíti let). V tomto období se může dítě naučit cizí řeč poměrně snadno a rychle, ovšem s přibývajícími roky je to mnohem těžší. Ale ani to by vás nemělo odradit. Ačkoliv je mozek tvárnější v raném věku, většina lidí se učí další jazyk až mnohem později. Připravte se však na to, že nově nabyté znalosti nezískáte zadarmo. Chcete-li hovořit plynně anglicky, budete muset studiu věnovat dostatek času a trpělivosti. A samozřejmě si vybrat kvalitní kurzy – ty mohou mít na proces učení naprosto zásadní vliv.

Kterou jazykovou školu v Praze si vybrat?

Jazykovými školami se to v Praze jenom hemží, ale která je ta nejvhodnější právě pro vás? Při výběru byste se měli řídit referencemi a zapsat se na kurzy tam, kde se naučíte skutečně hovořit a nikoliv pouze teorii. Gramatika je sice důležitá, ale znalost pravidel vám nezaručí, že dokážete jazyk aplikovat v praxi.

V tomto směru je dobrou volbou například jazyková škola Praha 2 – Britannika. Kurzy pořádá téměř 10 let a mnoho studentů je s výukou spokojeno natolik, že na ně dochází dodnes již od samotného otevření instituce.

Jazyková škola Praha se vyznačuje nevšední výukou, která studenty baví a usnadňuje jim učení. Kombinace příjemných lektorů s praxí, nízkých cen a zajímavých bonusů je neodolatelná. Více se dozvíte na www.jazykovekurzypraha.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *