Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Chcete se stát trenérem nebo výživovým poradcem?

Naplňuje vás vaše stávající zaměstnání, nebo naopak toužíte po změně? Jak by se vám líbilo, kdybyste mohli vydělávat něčím, co vás zároveň i baví? Zní to jako pohádka? Pokud máte vtah ke zdravému životnímu stylu a trávíte spoustu času v posilovně, zúročte své znalosti a staňte se certifikovaným trenérem fitness nebo kulturistiky! Trávíte-li spoustu času sestavováním zdravých jídelníčků pro své známe, pak byste mohli najít uplatnění jako výživový poradce. Cesta k podobným pozicím není nikterak trnitá a stačí, když se zúčastníte vhodných rekvalifikačních kurzů. Chcete-li se však stát uznávaným profesionálem, nezbude vám, než se vydat za odborníky…

Myslíte si, že se s instruktory a trenéry fitness či výživovými poradci roztrhl pytel? Není se čemu divit – jde o atraktivní povolání, která má budoucnost. V dnešní uspěchané době nezbývá, než si udržovat kondici a ke zdravému životnímu stylu tíhne stále více lidí. A budete-li své práci opravdu rozumět, brzy si najdete stálou klientelu. Vraťme se však k tomu nejdůležitějšímu. Co musíte udělat proto, abyste mohli začít?

Rekvalifikujte se a zřiďte si živnostenský list

Vydejte se pro rekvalifikaci trenér fitness – trenérská škola Ikaros, která pořádá školení a kurzy akreditované MŠMT. Akreditace je zárukou vysoké kvality, ale za zmínku stojí i jména Ivo Schovanec a Radim Kubeček. Zkušení trenéři z vás udělají odborníky, kteří budou svým budoucím klientům přínosem. Po absolvování kurzu dostanete certifikát, který je jednou z podmínek pro zřízení živnostenského listu. Jste-li v současné době evidováni na úřadu práce, pak vám může kurz proplatit (za předpokladu, že splníte stanovené podmínky).

Dobří trenéři jsou věční studenti

Kurzy jsou navrženy tak, aby byli účastníci schopni po jejich absolvování okamžitě aplikovat v praxi nově nabyté vědomosti. A protože dobrý trenér neusíná na vavřínech, ale naopak se vzdělává i nadále, měli byste se zajímat i o další akce, školení, semináře a workshopy, které trenérská škola Ikaros pravidelně pořádá.

Další informace o jednotlivých trenérských kurzech najdete na www.rekvalifikace-ikaros.cz. Jděte si za svým snem a začněte se živit tím, co je vaší životní náplní!