Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Fascinace jménem výherní automaty

Výherní automaty jsou vedle rulety a pokeru nejoblíbenější kratochvílí hazardních hráčů. Milované i zatracované stroje toho mají na svědomí poměrně hodně. Někteří měli štěstí a za pár vhozených mincí vyhráli mnohonásobně vyšší částky. Jiní naopak prohráli i kalhoty a dostali sebe i svou rodinu do velkých finančních problémů. Zbytek je hraje čas od času pro vlastní potěšení a prožitek ze hry. Faktem zůstává, že automaty jednou pro vždy změnily svět hazardního hraní a jdou ruku v ruce s vývojem moderních technologií. Nahlédněte s námi do jejich historie a udělejte si o nich obrázek sami.

Historie automatů v kostce

První automaty se těm současným příliš nepodobaly. Princip se však nelišil. Měly podobu malé plechové skříňky, ve které se otáčely tři válce, na nichž bylo vytištěno několik symbolů. Hráč zatáhl za páčku a pokud se válce zastavily tak, aby byly tři stejné symboly v jedné rovině, vyhrál. Autorem byl německý imigrant August Fey, který v té době pobýval v San Francisku. Jeho mašinka vzbudila zájem široké veřejnosti a postupem času se dočkala mnoha modifikací. O revoluci se ovšem postarala až společnost Bally, která stojí za zrodem prvních elektromechanických automatů. Hra byla rázem rychlejší a hráči mohli vsázet vyšší sázky a usilovat o zajímavé jackpoty. Elektromechanické automaty zaujaly i hráče, kteří o hraní automatových her do té doby nejevily zájem. Posledním vývojovým stupněm byly videoterminály, které opět zvýšili úroveň hraní a hráči se mohli těšit na zajímavé mezihry a další bonusy.

Zahrajte si na vašem oblíbeném automatu zcela zdarma

V současné době hrají prim online kasína, která nabízí stovky automatových her, z nichž většinu najdete také v reálných kasínech. Pokud vás automaty lákají a chcete zažít špetku vzrušení, můžete si je vyzkoušet i zadarmo. Kasina mají pro zájemce nezpoplatněné verze, které se od těch placených liší pouze tím, že se hraje s virtuálními žetony. Automaty zdarma nabízí největší tématický portál www.xautomaty.cz, kde najdete recenze online heren pro případ, že byste své štěstí chtěli vyzkoušet za reálné peníze.