Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Internet prý nění pro děti. Dokážeme vám, že ano!

Dnešní děti mají úplně jinou představu o zábavě, než jakou jsme ji měli v jejich letech my. Milují počítačové hry a internet a bylo by naivní myslet si, že když jim virtuální zábavu striktně zakážeme, tak se k ní nedostanou. Naopak ji budou vyhledávat o to víc a budou-li bez kontroly (respektive alespoň částečné), nebudete mít o jejich aktivitách žádný přehled. Nesnažte se jim proto v počítačových hrátkách bránit a naopak udělejte kompromis. Počítače na děti nemusí mít negativní vliv, jak je často prezentují média. Moderní technologie mohou těm nejmenším naopak pomoct k rychlejšímu vývoji – na internetu je i pár dětských portálů a jeden z nich vám představíme v celé své kráse.

Vítejte v Dětském klubu

Na sítí je toho opravdu hodně, ale nejsou to jen facebook, nahotinky a další typicky „dospělácké“ záležitosti. Portál www.detskyklub.cz je toho důkazem a najdete na něm spoustu obsahu, který je určen především dětem. Hry, omalovánky, pohádky a v budoucnu i vědomostní testy, kvízy a další.

Konečně hry, které jsou vhodné i pro ty nejmenší

Pro děti je nejzajímavější kategorií bezesporu sekce her. Autoři portálu je pečlivě vybrali tak, aby se v nich neobjevovaly nevhodné motivy a naopak sestavili směsici logických hádanek, puzlle, skákaček a sportovních her, které můžete dětem bez obav pustit. Vyhledávání usnadňuje i speciální kategorie her pro kluky nebo holky a máte-li doma dětí více, nebojte se jim pustit některou z her pro dva. Z těch se nám zamlouvala hříčka Puzzle Freak, která má podobu deskové hry s mnoha zábavnými mezihrami. Nechybí ani Angry Birds a to hned v několika variacích. U her si děti procvičí postřeh, logické myšlení a případně základy angličtiny.

Nejmilejší pohádky a večerníčky na jednom místě

Další sekcí, u které vaše ratolesti stráví nejedno volné odpoledne jsou pohádky. Pokud jste doposud vyhledávali oblíbené dětské hrdiny na Youtube, nyní nebudete muset ztrácet čas a jednoduše si pohádku vyberete zde na webu. Jsou zde zastoupeny klasické české večerníčky, ale také disneyovky a mnoho dalších kreslených seriálů, které jste během vašeho dětství možná sledovali i vy.

Děti si budou vybarvovat a vy se začtete

V případě omalovánek je všechno jasné. Děti je mohou vybarvovat na webu, nebo jim je vytisknete a vybarví si je ručně. Fakt, že se na webu nachází omalovánky s motivy populárních pohádek je zárukou, že je bude vybarvování bavit.

DětskýKlub.cz má eso v rukávu i pro rodiče. Magazínová sekce je plná článků, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Dozvíte se o problematice kyberšikany, tipy jak ochránit děti před nebezpečím, které na ně na internetu může číhat, ale také zajímavé informace o hračkách.

Foto: Baqir Ali (http://www.flickr.com/photos/29600420@N08/4130210023/)