Hubnutí a posilování v blízkosti známých osobností

Hubnutí a posilování v blízkosti známých osobností

Zápolíte s přebytečnými kily, nebo si jen chcete udržet perfektní postavu? Blíží se Vánoce, svátky obžerství a proto je hubnutí a s ním spojené cvičení velmi aktuální. Nechcete-li během svátků přibrat, máte dvě možnosti: ignorovat všechny ty pochoutky, které si během zbytku roku příliš často nedopřáváme (nebo snad pečete cukroví i v létě?), nebo se vydat cestou krve a potu a průběžně udržovat formu v posilovně. Venkovním aktivitám počasí dvakrát nepřeje a je to právě fitko, kde většina z nás během chladných měsíců zakotví. Zaměřili jsme se proto Kentoya Fitness – populární pražské středisko, které nabízí mnohem víc, než jen pár archaických strojů a nepříjemného osobního trenéra.

Vítejte v Kentoya fitness

Výběr kvalitního fitness centra je předpokladem k tomu, že vás bude cvičení bavit. A mohla by to být právě posilovna Kentoya fitness, která je nabitá moderním zařízením, v níž našla zázemí celá řada známých osobností. Za zmínku stojí vicemistr Evropy 2005 a vicemistr světa v kulturistice Marek Dočekal, mistr ČR v bmx Dominik Nekolný, devítinásobný mistr ČR v krasobruslení Matěj Kupka či Miss Bohemia 2008 Kateřina Šonková.

Posilovna Kentoya Fitness nabízí profesionální služby, které jdou ruku v ruce s přátelskou atmosférou. Nikdy si proto nebudete připadat, že jste na hubnutí/posilování/formování postavy sami. Na 400m2 najdete vynikající posilovací stroje Grün sport, které jsou pro svou kvalitu rozšířené po celém světě. I tato posilovna Praha 10 není výjimkou.

Potřebujete trochu barvy?

Jistě se shodneme na tom, že sněhově bílá pokožka nevypadá příliš zdravě. Pro všechny, kteří si chtějí udržet bronz, je připraveno solárium Praha 10. O zdraví vaší pokožky se postarají odborníci, kteří vám poradí s výběrem vhodné kosmetiky, jakožto i správným výběrem intenzity opalování. O vaši hnědou pokožku se postarají vysoce kvalitní přístroje Ergo Line 600 a Luxura 520 Turbo.

Pokud vás možnost cvičení v moderním fitku Kentoya zaujala, nezapomeňte se kouknout na www.kentoyafitness.cz.

Publikováno: 28. 10. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: dominik nekolný | fitness | fitness centrum | kateřina šonková | kentoya fitness | marek dočekal | posilovna