Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Matrace pro zdravý spánek

Trpíte častými bolestmi hlavy a páteře a neustále se cítíte unaveně i přesto, že si každý den dopřáváte dostatek spánku? Což o to, délka ještě není zárukou kvality. Kratší, ale za to vydatný spánek je pro organismus mnohem prospěšnější a lze ho dosáhnout pouze prostřednictvím kvalitní matrace. Jak je to už dlouho, co jste kupovali válendu nebo stávající matraci, na které nyní usínáte? I velmi kvalitní materiály se časem opotřebují a spánek ztrácí na kvalitě. Pokud jste si navíc matraci pořídili před deseti či patnácti lety, pravděpodobně se s těm dnešním nemůže rovnat. Vývoj technologií a materiálů se projevuje ve všech odvětvích, matrace nevyjímaje.

 

Kvalitní matrace – investice, která se opravdu vyplatí

Vzhledem k tomu, že v posteli strávíme v průměru jednu třetinu života, bychom měli výběru matrace věnovat dostatek pozornosti a nebrat v úvahu pouze cenu. Investicí do kvalitní matrace prospějete sami sobě a zároveň z dlouhodobého hlediska ušetříte. Méně kvalitní matrace totiž velmi často nejsou výrazně levnější než modely od renomovaných výrobců a nevydrží zdaleka tak dlouho.

 

Bezkonkurenční nabídka pro náročné spáče

 

Perfektním místem pro nákup je specializovaný e-shop prospanek.cz, který se chlubí širokým sortimentem velmi kvalitních matrací a to dokonce v atypických rozměrech. Pokud si s výběrem nevíte rady, jednoduše se obraťte na zákaznickou podporu. Zkušení operátoři vám zodpoví případné dotazy a pomohou vám najít nejvhodnější řešení. Součástí nabídky jsou i postele, rošty, lůžkoviny a další příslušenství do ložnice, díky kterému se vám bude lépe usínat. Svou novou matraci můžete mít doma do 48 hodin s tím, že za poštovné nezaplatíte ani korunu. Prodejce garantuje 45 denní záruku vrácení peněz – to pro případ, že by vám matrace nesedla a rozhodli byste se pro jinou.

Díky častým slevovým akcím můžete velmi výrazně ušetřit a to až 50 % z původní ceny. Atraktivní je především akce 1+1 zdarma.