Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Naučte se francouzsky z pohodlí domova aneb online kurzy, které skutečně fungují

Až v dospělosti poznáme, že jsme se ve školních lavicích neměli soustředit na to, co zrovna dělají spolužáci, ale naopak na probíranou látku. V případě cizích jazyků to platí dvojnásob a pokud jste jejich výuku zanedbávali, máte co dohánět. Pokud vás zklamala úroveň klasických kurzů a pomalu se smiřujete s tím, že cizí řeč nikdy ovládat nebudete, máme pro vás dobrou zprávu. Jak by se vám líbilo samostudium pěkně z pohodlí domova? Máte snad strach, že to bez pomoci nezvládnete? Nemusíte, unikátní projekt OnlineJazyky.cz je totiž koncipován tak, aby vám šlo samostudium jako po másle.

Vyberte si ze čtyř světových jazyků

OnlineJazyky.cz nabízí online kurzy angličtiny, němčina, španělštiny a francouzštiny. A té se podíváme na zoubek my. Chcete ovládat zvučný románský jazyk, kterým se hovoří v zemi vína a gurmánů? Chyťe svou jedinečnou příležitost za pačesy a přihlaste se na některý z nabízených kurzů. Zajímá vás, v čem je francouzština online?

Na začátku si vyberte typ kurzu dle vašich úrovně pokročilosti. Pokud již základy jazyka ovládáte, ale nejste si jistí, zda se přihlásit do kurzu pro pokročilé, nebo znalé začátečníky udělejte si zdarma vstupní test a budete mít jasno.

Učení zábavnou formou vám půjde samo

Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv úroveň, vždy se můžete těšit na nejmodernější a nekomplexnější systém online výuky, který je na českém internetu k dispozici. Online kurzy jsou zábavné a plné interaktivních her, kvízů a cvičení. Nechybí gramatika, slovíčka, ale ani audio a videovýklady. To vše pod taktovkou akreditovaných lektorů a rodilých mluvčí. A na své si přijdou i ti, kteří se chtějí francouzštinu naučit kvůli své profesi. Kurzy vás plně připraví na mezinárodní zkoušky a za jeden rok se zlepšíte o minimálně jednu úroveň.

Výhoda výuky na OnlineJazyky.cz však spočívá nejen v efektivitě a systematičnosti látky, ale také v tom, že budete studovat vlastním tempem. Je jen na vás, kdy si na látku uděláte čas a zda se budete učit ve své pracovně, nebo na lavičce v parku prostřednictvím tabletu či smartphonu. Pokud stále váháte, vyzkoušejte si lekci zdarma a udělejte si vlastní názor.