Půjčka od České spořitelny je téměř bezkonkurenční

Půjčka od České spořitelny je téměř bezkonkurenční

Česká spořitelna se pyšní titulem banky s vůbec největším počtem klientů (cca 5,3 milionů) a patří k mezinárodní finanční korporaci Erste Bank Group, která poskytuje služby více než 17 milionům klientů a to v osmi státech napříč celou Evropou. Její historie se píše již od 18. století a dlouholeté zkušenosti na finančním trhu se projevují na všeobecné oblibě širokého portfolia produktů, které nabízí. Jedním z nejvyhledávanějších je bezesporu neúčelová půjčka. Půjčka Česká spořitelna patří k nejkvalitnějším bankovním půjčkám na českém trhu a nabízí klientům spoustu výhod, kterým nebankovní společnosti nemohou konkurovat. Jde především o mnohem nižší úrokovou sazbu, délkou splátkového kalendáře a možnost využívat půjčku i bez ručitele.

Splňte si své sny, s ČS půjčkou je máte na dosah

Prostřednictvím Česká spořitelna půjčky si můžete splnit své sny, na které momentálně nemáte dostatek vlastních prostředků, nebo ji využít na financování jakýchkoliv jiných potřeb – opravy auta, nákupu vybavení do bytu apod. Stačí splnit jasně stanovené podmínky a Česká spořitelna vám obratem peníze zašle na účet nebo vydá v hotovosti na přepážce. Nechcete-li ztrácet čas vyřizováním půjčky na pobočce, můžete o ni požádat prostřednictvím internetu. Česká spořitelna se snaží vyjít vstříc i zájemcům, kteří preferují komfortní vyřízení žádosti a chtějí si veškeré podrobnosti o produktu zjistit předem. Na pobočku stačí dorazit jen kvůli podpisu smlouvy a případnému výběru hotovosti. Neomezujte se na otevírací dobu kamenných poboček ani vy a zjistěte si všechny podklady kdykoliv uznáte za vhodné. Žádostí se k ničemu nezavazujete a můžete se svobodně rozhodnout, zda půjčku využijete nebo ne.

Více než půl milionu bez ručitele? S ČS půjčkou ano!

Česká spořitelna půjčka ve výši až 600 tis. Kč je k mání i bez ručitele. Vyřízení je rychlé a vyhnete se zdlouhavému hledání někoho, kdo by byl ochoten se za vás zaručit. Na půjčku má nárok každý plnoletý klient s trvalým pobytem na území České republiky (i cizinec) a stabilním příjmem. Ten je třeba prokázat potvrzením od zaměstnavatele, případně daňovým přiznáním za minulý rok.

Publikováno: 28. 06. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčka od České spořitelny | půjčky od České spořitelny