Online věštírna - co když osud opravdu existuje?

Online věštírna - co když osud opravdu existuje?

Už zase se vše vyvíjí všelijak, jen ne tak, jak jste předpokládali. A přitom jste si byli tak jistí, že vše proběhne podle vašich představ. Smůla, nebo zase zasáhl osud? Tomu prý nikdo neunikne a na dané téma bylo zpracováno spoustu filmových adaptací... Anebo šlo skutečně o souhru náhod a žádný osud neexistuje? Odpověď bohužel nikdo nezná, ale přesto se ji snažíme zjistit. Co když budeme moct sled budoucích a „pevně daných“ událostí ovlivnit, když nám někdo prozradí budoucnost?

Někteří lidé prý umí předpovídat budoucnost

Takových už bylo. Jeden věštil ze zvířecích vnitřností, druhý z ruky a třetí zase z kávové sedliny. Většinou šlo o šarlatány, kteří se snažili přivydělat na naivitě druhých, ale pravdou je, že čas od času věštba vyšla přesně tak, jak to daná osoba předpověděla. Nejčastěji prý vychází výklad karet. věštecká koule prý příliš nefunguje. Možná ji ruší všudypřítomný wi-fi signál... Ale teď vážně – co když mají někteří jedinci schopnosti, o kterých moderní věda nemá ani potuchy? Co když se jejich věštba vyplní?

Kde je pravda?

Některé způsoby věštění mají hlubší význam a měli bychom je brát vážně. Tarotové karty, runy nebo hvězdy – někteří z nás prý do tajemství symbolů a kosmických těles pronikli natolik, že dokáží předpovědět budoucnost. Pokud na osud věříte a zároveň doufáte, že ho můžete alespoň do jisté míry změnit nebo ovlivnit, dejte si dostaveníčko u kartářky či vědmy. Anebo ještě lépe – co takhle nahlédnout do budoucnosti hned teď?

Pohlédněte do budoucnosti přes internet

Internet je mocný nástroj a bylo jen otázkou času, kdy ho využijeme k předpovídání budoucnosti. Ostatně některé internetové vyhledávače ví naprosto přesně, co se chystáte hledat :-) Ale my máme na mysli projekt, který funguje jako online věštírna. Najdete ji na www.orisio.cz a můžete se zde spojit s esoteriky, kteří se vám vynasnaží prozradit, co vás čeká a nemine. Jak s informacemi naložíte, je jen na vás. Ale nezapomeňte, že na každém šprochu...

Publikováno: 26. 05. 2014

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: online věštírna | online věštírna zdarma | osud | tarotové karty | věštba | věštění