InHaus.cz: Inspirativní fotogalerie interiérů a exteriérů

InHaus.cz: Inspirativní fotogalerie interiérů a exteriérů

Neustálé zvelebování domácnosti a touha po ještě lepším bydlení jsou naprosto přirozené. Lehkými úpravami to začíná, ale rozsáhlou rekonstrukcí nekončí. Vždy je co vylepšovat a obměňovat. A když se konečně podaří a výsledek vypadá jako prvotní představa, trendy se změní a může se začít znovu. Ostatně proč ne, je to zábava. Ale kde brát inspiraci? Ať už stojíte na samotném začátku, uprostřed nebo v konečné fázi procesu zařizování bytu či domu, bude se vám hodit takřka nevyčerpatelný zdroj nápadů. Internet je jich plný, a to nejlepší na jednom místě najdete na portálu InHaus.cz.

Fotogalerie realizací inspirují více než obyčejná produktová fota

Jednou z možností, jak najít to správné vybavení, je procházet virtuální galerie v e-shopech. Ty však zboží obvykle prezentují na nicneříkajících fotografiích s bílým pozadím. O inspirativní kompozici si může potenciální zákazník nechat zdát. Mnohem lépe jsou na tom magazíny plné pestrobarevných snímků se stylizovanými realizacemi. Vidět, jak nábytek či dekorace vypadá společně s dalšími interiérovými prvky, je přeci jen praktičtější, než si vše představovat jen v hlavě. Takové fotografie usnadní rozhodování a vyřeší dilema, když vám dojde kreativita. A právě to je jedna ze silných stránek portálu InHaus.cz. Servíruje návštěvníkům tisíce krásných fotografií realizací interiérů i exteriérů.

Jak najít inspirativní fotogalerie snadno a rychle?

Čeká vás rekonstrukce kuchyně, ale zatím jste si nevybrali žádný styl, natož konkrétní kuchyňskou linku a další vybavení? Výborně. Stačí zavítat do kategorie „FOTKY“, zvolit rubriku „kuchyně“ a začít se kochat. Případně využít další podsekce a zaměřit se přímo na vybrané produkty (od nádobí až po osvětlení). Fotogalerie kuchyní lze třídit také na základě vybraného stylu (moderní, klasické, industriální, venkovské, vintage a mnohé další...) či dominantní barvy. Přehledné rozdělení fotografií do sekcí na základě produktů, stylů, barev vám ušetří spoustu drahocenného času. To samé platí i pro ostatní místnosti, v sekci fotografií najdete také jídelny, koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokojíčky, pracovny, šatny, zahradu a exteriér, zimní zahrady a další podkategorie.

Co když se vám zalíbí právě TA realizace?

Fotografie slouží jako inspirace, ale pravděpodobně dřív nebo později narazíte na něco, co se vám bude líbit přesně tak, jak je vyobrazeno na snímku. Jinými slovy se rozhodnete, že přesně takové povlečení, hodiny, sedací soupravu či cokoliv jiného musíte mít doma. Máte štěstí, protože rozkliknutím fotografie získáte potřebné informace o výrobci či prodejci.

Kdopak nám to udělá? Najděte si řemeslníka!

Na portálu InHaus.cz se to hemží tisícovkami fotografií, ale nejen to. Za pozornost stojí také obsáhlá databáze firem a řemeslníků. Sháníte-li architekta, projektanta nebo třeba truhláře, v sekci „FIRMY“ odborníka určitě najdete. To samé platí také o výrobcích a prodejcích zboží všeho druhu. Měli byste vědět, že do databáze můžete přidat i vlastní firmu. Profesionálové se mohou zaregistrovat a získat nové zákazníky. Zda si vyberete neplacený, nebo placený tarif, je jen na vás. K výhodám toho placeného patří neomezený počet fotek, přednostní výpis, publikace několika PR článků a další bonusy.

Čtivo, které zhltnete raz dva

Na InHause.cz je toho hodně co k vidění, ale také ke čtení. Na webu pravidelně vychází inspirativní články, díky kterým se seznámíte se nejnovějšími trendy a získáte praktické tipy. To vše zcela zdarma, na jednom místě.

A taky nakoupíte...

Nedílnou součástí webu je galerie produktů z e-shopů. Kliknutím na vybrané zboží se dostanete k prodejci a dokončíte nákup. Samozřejmě nechybí sekce se slevami. Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si třeba kvalitní zahradní nábytek, vždyť léto je na spadnutí a když budete mít na čem sedět, vychutnáte si pobyt na čerstvém vzduchu o to víc!

Publikováno: 14. 06. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: fotogalerie interiérů | fotogalerie kuchyní | inspirace bydlení