Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Perfektní posezení vyžaduje pravidelnou péči

Kožená sedací souprava je od pradávna symbolem luxusu. Kůže je skvělý přírodní materiál, který má v porovnání s textiliemi mnohem lepší vlastnosti. Nejen, že skvěle vypadá, ale také je velmi pevná a nemá alergické účinky. Je nehořlavá a budete-li řádně udržovat, vydrží vám velmi dlouho. Dokonce třikrát déle, než běžná textilie. Každá kůže je navíc originální, co ji na exkluzivitě ještě přidává. Posezení na kvalitní kožené sedačce je příjemným zážitkem pro její měkkost, ale i příjemnou teplotu. Kožený nábytek není ani studený, ani teplý – udržuje si pokojovou teplotu. Aby vám však dlouho vydržel jako nový, budete ho muset udržovat a ošetřovat.

 

Čištění koženého nábytku

 

Čištění kůže by mělo probíhat pravidelně a to nejméně jednou do týdne. Vůbec nejlepší je čistit sedací soupravu vždy, když čistíte i jiný nábytek. Proces čištění není složitý, stačí vysát všechny prachové částice a obetřít povrch vlhčeným hadříkem. Používejte výhradně kvalitní čistící prostředky bez obsahu látek, které by mohly poškodit strukturu materiálu. Vhodný prostředek kůži impregnuje do hloubky a zachovává její měkkost.

Ošetřování koženého nábytku

Odborníci doporučují ošetřovat nábytek alespoň dvakrát, nejlépe však třikrát. Zaměřte se na nejnamáhanější části, jako jsou opěrky a sedáky. Prostřednictvím pravidelného ošetřování zamezíte vzniku skvrn a usnadníte si pravidelné čištění.

 

Pár tipů na závěr

Chcete-li aby váš kožený nábytek vypadal dobře i po letech, neumisťujte ho příliš blízko topení či jiného zdroje tepla. Minimální vzdálenost by je cca 30 cm. Kůži rovněž neprospívá ani přímé sluneční záření. Garantované prostředky pročištění světlé i tmavé kůže nabízí internetový obchod cisteni-kuze.cz, na kterém se dočtete i další zajímavé rady, které vám pomohou s údržbou koženého nábytku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *