Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Připravte si peněženky, plyn se bude opět zdražovat

Podle očekávání plyn opět podraží. Skupina RWE od 19.prosince zvedne ceny plynu o 9%, což pro mnoho domácností znamená několik tisíc korun ročně navíc. Pokud používáte plyn pouze k vaření, zaplatíte ročně o několik set korun navíc. V případě, že plyn využíváte také k topení či ohřevu vody, připravte si měsíčně zhruba dvě až tři sta korun bokem. Nezdražuje však pouze RWE, ale také E.ON či Pražská plynárenská. Dá se vůbec se zdražováním něco dělat a zachránit tak domácí kasičku před tím, než ji poplatky za plyn úplně vyluxují? V posledních letech stoupla cena plynu velmi razantním způsobem, což řada rodin velmi citelně pocítila na svém rozpočtu.

Jediným skutečně efektivním způsobem, jak ušetřit alespoň část výdajů za plyn není omezit jeho spotřebu, ale najít si dodavatele plynu, který vám nabídne mnohem přijatelnější cenu za plyn, než ten stávající. Výběrem vhodného dodavatele můžete ušetřit i několik tisíc korun za rok, což rozhodně není na škodu. Pokud nevíte, jak na porovnání cen plynu, využijte online kalkulačku, díky které velmi jednoduše zjistíte, která nabídka je pro vás ta nejvýhodnější. Stačí vyplnit základní údaje o vás a spotřebě plynu a odeslat formulář ke zpracování. Obratem se vám zobrazí všechny nabídky, které se pro vás jeví jako vhodná alternativa ke stávajícímu dodavateli.  Pokud vás některá z nich zaujme, neváhejte a zažádejte online pro smlouvu od vybraného dodavatele. Budete automaticky kontaktování pracovníkem vybrané společnosti a smlouva vám bude zaslána poštou.

Díky internetu můžete velmi lehce změnit dodavatele, aniž byste byli nuceni někam chodit. Ušetřete za plyn až několik tisíc ročně a využijte své peníze na mnohem lepší investice. Pokud vás zajímají další důležité informace ohledně zdražování plynu, podívejte se na webové stránky Energetického regulačního úřadu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *