Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Potřebujete levně rozlišit účastníky akce? Použijte identifikační pásky!

Pořádáte hudební festival, raut nebo sportovní utkání a potřebujete efektivně a co možná nejlevněji značit různé skupiny osob? Nekomplikujte si to a využijte reflexní pásky na ruku. Nachází široké uplatnění také na koncertech, diskotékách, meetinzích, v barech, na plesech a celé řadě dalších placených i neplacených akcí. Jednoduše všude tam, kde je třeba rozlišit organizátora od návštěvníka, umělce, novináře nebo někoho úplně jiného.

Rozlišovací pásky na ruku pomáhají zabezpečit hladký průběh akcí a jsou hojně využívané díky velmi nízké ceně. Nasazuje se na zápěstí a díky důmyslnému samolepícímu perforovanému strip ho není možné sundat a opětovně nasadit. Jeho další použití je tak znemožněno, což pořadatelům ušetří nemalé potíže a především spoustu peněz. Jakákoliv nestandardní manipulace jde na první pohled rozpoznat.

Širokou s zároveň nejlevnější nabídku pásků na ruku najdete v e-shopu wristband.cz. Identifikační pásky na ruku sice na první pohled vypadají jako z papíru, ale ve skutečnosti jsou z materiálu zvaného Tyvek. Jde o velmi pevný a především voděodolný propylen, který lze vyrobit v jakékoliv barvě a dalšími efekty. Wristband.cz nabízí pásky v šíři 19 a 25 mm, přičemž 19 mm verze lze nechat potisknout v libovolném designu. Na náramek tak můžete nechat natisknout své logo nebo text.

V nabídce e-shopu wristband.cz je také mnoho předtištěných motivů a to ve všech možných barevných variantách. Všechny pásky navíc obsahují kupon, který může po odtrhnutí posloužit jako los nebo bonus pro držitele. Záleží jen na vás na vaší kreativitě. Rozlišovací náramky jsou označeny sériovou řadou, která má funkci bezpečnostního prvku a mimo jiné organizátorovi usnadní přehled o celkové návštěvnosti. Cena je, v porovnání s konkurenčními prodejci, velmi nízká. Wristband.cz prodává náramky s kuponem za cenu, za kterou jsou běžně k mání bez kuponu.