Sníte o novém bydlení? Známe nejlevnější novostavby v Praze!

Sníte o novém bydlení? Známe nejlevnější novostavby v Praze!

Ať už jsou vaše důvody ke stěhování ze stávající adresy jakékoliv, pokud vás zaujaly pražské novostavby, rozhodně nepřestávejte číst. Nenechte se odradit vysokými cenami – developeři myslí i na „normální“ lidi a nabízí bydlení v přijatelných cenových relacích. Zaměřili jsme se na nejzajímavější nabídky, které jsou dostupné téměř pro každého.

1. Byty Svémyslice (ceny od 1.420.000 Kč)

Nevadí-li vám, že si počkáte do poloviny příštího roku, budete si moct vybrat z nabídky 14 bytů v moderní bytovce ve Svémyslicích. Obec se nachází jen 7 kilometrů od Černého mostu a představuje ideální místo pro vyznavače klidu a relaxace. S ohledem na velmi nízké ceny bytů jde o skvělou volbu (nejen) pro mladé rezidenty. Za developerským projektem stojí společnost STOREAL, která se postarala o osobitý koncept komfortní bydlení v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality. Dispozice 1+kk a 2+kk ocení také starší páry, jejichž děti už dávno opustily rodinné hnízdečko.

2. Malý Háj (ceny od 1.789.301 Kč)

Malý Háj patří mezi pražské novostavby, které již nějaký ten pátek sklízí uznání ze strany odborné veřejnosti i rezidentů. Developerský projekt společnosti Finep nyní vchází do šesté etapy a otevírá nové možnosti družstevního bydlení. Mezi 43 bytovými jednotkami najdete 1+kk až 4+kk s obytnou plochou od 33 m2 do 107 m2. Lokalita Dolních Měcholup se chlubí velmi dobrou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra Prahy. Další informace o novostavbách na Praze 10 v Dolních Měcholupech najdete zde.

3. Letňanské zahrady ( ceny od 1.634.150 Kč)

Poslední novostavbou v Praze, která v dnešním výběru nesmí chybět, je ambiciózní developerský projekt Letňanské zahrady. Z názvu je patrné, že vyrůstají v lokalitě Letňan na Praze 9, konkrétně v ulici Veselská. Projekt bude vybudován v několika fázích a postupně přibude více než 10 bytových domů. Bydlení v nadstandardní kvalitě, za neodolatelnou cenu a jen několik minut od letňanského lesoparku – co víc si přát? Konkrétní informace o novostavbách v Letňanech najdete zde. Chcete se dozvědět více? Přečtěte si aktuální informace o pražských novostavbách na Ziprealty!

Publikováno: 12. 09. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: novostavby v praze | pražské novostavby