Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Svatba v přírodě, pod širým nebem. Splňte si sen!

Pro někoho je svatba „jen“ jedním z mnoha výjimečným dní v partnerském životě, pro někoho dokonce nejdůležitějším okamžikem. A stejně jako se liší vnímání jejího významu, jsou rozdílné i představy o průběhu. Pokud vás velký den teprve čeká, ale nemůžete se ztotožnit s klasickým obřadem v kostele nebo na úřadě, mohla by vás nadchnout svatba v přírodě. Říct si ANO pod širým nebem má jedinečnou atmosféru!

Luxusní svatba může mít mnoho podob. Nemusí se však odehrát na Bali či jiném exotickém místě – i Česko nabízí nespočet krásných míst, jako stvořených pro obřad pod širým nebem. Svatba v přírodě v posledních letech stoupá na oblibě a realizaci nabízí čím dál více provozovatelů penzionů i jiných ubytovacích zařízení.

Vyberte si krásné místo a zkušeného organizátora

Svatba v přírodě je úžasná záležitost, ale jen za předpokladu, že si vyberete vhodné místo a obrátíte se na někoho, kdo má s pořádáním dostatek zkušeností. K místům s nezapomenutelnou atmosférou patří například farma Michael na tvrzi Nedvězí, o které svého času prohlásil Bohumil Hrabal, že by „takový zemanský dvůr mohl hostit i krále“. Konají se zde nejen svatby, ale také oslavy a firemní akce s ubytováním.

Farma Michael se nachází na jednom z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších míst v Čechách v náhorní plošině nad Slapskou přehradou. Díky citlivé rekonstrukci zde stále vládne atmosféra dob Markéty Lazarové a Údolí včel. Nejen pro osobitý genius loci získala od asociace evropských farem titul „Farma roku 2015“ jako nejhezčí farma s nejkvalitnějším servisem.

Provozovatelé farmy mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním svateb pod širým nebem a zajistí vše od svatebního obřadu až po hlídání dětí. Postarají se o stylovou výzdobu, živou hudbu, profi fotografa/kameramana i program pro hosty. Vnitřní prostory pojmou až 300 osob a na zahradu se bez problémů vejde dalších 200 svatebčanů. Kapacita je dostačující také pro firemní akce.

Podrobnosti a fotogalerii najdete na farmamichael.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.