I váš mazlíček si zaslouží špičkové krmivo. Víme, kde seženete to nejlepší!

I váš mazlíček si zaslouží špičkové krmivo. Víme, kde seženete to nejlepší!

Máte doma zvířecího mazlíčka? Pokud vám záleží na jeho zdraví, dejte si záležet na výběru krmiva. Ať už jde o psa nebo kočku, nesnažte se za každou cenu ušetřit – i vy si přece dopřáváte kvalitní stravu, bez které by váš organismus nemohl fungovat na sto procent. Váš zvířecí přítel má tu nevýhodu, že si sám potravu neobstará. Kdyby si mohl vybrat, určitě by nenakupoval v marketech, ale ve specializované prodejně.

Zapomeňte na zboží z marketů, poohlédněte se po krmivu u specialistů

Zvíře není odpadkový koš, do kterého můžete naházet zbytky svého jídla nebo nekvalitní granule s minimální výživovou hodnotou. Zaslouží si vydatnou stranu, která odpovídá jeho charakteru. Špičkové granule pro psy obsahují vysoký podíl masa a suroviny z oceánů a přírody. V žádném případě v nich nenajdete vysokoglykemické obiloviny, které jsou typickou složkou „marketových“ granulí.
Mezi renomované značky krmiva patří například Britcare, Carnilove nebo Annamaet. Za zmínku však stojí i méně rozšířené, ale o to kvalitnější výrobky Acana a Orijen.

Na Zveros.cz seženete pouze kvalitu

Chcete-li mít jistotu, že sáhnete po prvotřídním krmivu, objednejte si ho z pohodlí domova u specializovaného prodejce Zveros.cz. V nabídce najdete krmivo pro kočky a psy – granule, masové konzervy a kapsičky, ale také odměny a pochoutky. Možná vás překvapí omezený sortiment. Oproti většina konkurenčních obchodů totiž na Zveros.cz najdete pouze výrobky od hrstky výrobců. Důvod je prostý, prodejce nabízí pouze to nejlepší, co je aktuálně k mání. Vy budete mít jistotu, že při výběru nešlápnete vedle.

Granule budete mít doma obratem

Dalším důvodem pro nákup na Zveros.cz je velmi rychlá dodací lhůta a doprava zdarma. Krmivo budete mít doma do 24 hodin a v případě, že jste z Brna, dokonce v den objednávky.

Publikováno: 11. 07. 2015

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: špičkové krmivo pro kočky | špičkové krmivo pro psy