Tipy na 3 skvělé online kurzy výtvarných technik

Tipy na 3 skvělé online kurzy výtvarných technik

Jak zabít nudu? Pokud se vám vždy líbila tvořivost žen, které vynikají v ručních pracích, přidejte se do jejich řad! Naučte se vyrábět handmade výrobky a dekorace – uděláte radost sobě i svému okolí. Ale jak na to? Nemusíte nikam chodit, základy i pokročilejší techniky se naučíte z pohodlí domova prostřednictvím online kurzů. Vybrali jsme pro vás tři nejzajímavější. Na kurzyazazitkyonline.cz však najdete i jiné výtvarné techniky. Z desítek kurzů si určitě vyberete i vy!

1. Drátování

Obdivujete ženy, které bravurně krotí černý drát a vyrábí z něj krásné dekorativní předměty? Dobrá zpráva je, že se to můžete naučit také. Kurz drátování (drátkování) pro začátečníky pod vedením Karly „Kajjky“ Hátleové je koncipován tak, aby si z něj technikou nepolíbení účastníci odnesli co nejvíce. Seznámíte se s pomůckami, naučíte se rozlišit vhodné dráty a zabřednete do základů – po absolvování budete umět vyrobit duté tvary a ošetřit hotový produkt.

2. Výroba cínovaných šperků

Cínované šperky jsou v kurzu! Chcete si vyrobit vlastní, ale netušíte, jak začít? Nevadí, přihlaste se do kurzu a naučte se to. Již po první lekci budete umět zarámovat kamínek a následně ho využít při tvorbě náušnic, náhrdelníků a dalších originálních ozdob. První dvě lekce jsou zdarma – pokud vás cínované šperky chytí, můžete pokračovat dál a naučit se pokročilejší techniky.

3. Pletení z pedigu

Učarovalo vám pletení z pedigu, naučila jste se základy, ale stále „to není ono“? Karla Hátleová z vás udělá odbornici. Její kurz pletení z pedigu pro pokročilejší je akreditován ministerstvem školství, první lekce samozřejmě zdarma. Naučíte se uplést rámový koš a košík včetně ucha, poradíte si s rohovými tvary a v neposlední řadě zvládnete oplétat demižon a krabici na kapesníky. Nedávejte šanci nudě a pusťte se s chutí do kreativní tvorby!

Publikováno: 02. 06. 2019

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam