Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Tipy na 3 skvělé online kurzy výtvarných technik

Jak zabít nudu? Pokud se vám vždy líbila tvořivost žen, které vynikají v ručních pracích, přidejte se do jejich řad! Naučte se vyrábět handmade výrobky a dekorace – uděláte radost sobě i svému okolí. Ale jak na to? Nemusíte nikam chodit, základy i pokročilejší techniky se naučíte z pohodlí domova prostřednictvím online kurzů. Vybrali jsme pro vás tři nejzajímavější. Na kurzyazazitkyonline.cz však najdete i jiné výtvarné techniky. Z desítek kurzů si určitě vyberete i vy!

1. Drátování

Obdivujete ženy, které bravurně krotí černý drát a vyrábí z něj krásné dekorativní předměty? Dobrá zpráva je, že se to můžete naučit také. Kurz drátování (drátkování) pro začátečníky pod vedením Karly „Kajjky“ Hátleové je koncipován tak, aby si z něj technikou nepolíbení účastníci odnesli co nejvíce. Seznámíte se s pomůckami, naučíte se rozlišit vhodné dráty a zabřednete do základů – po absolvování budete umět vyrobit duté tvary a ošetřit hotový produkt.

2. Výroba cínovaných šperků

Cínované šperky jsou v kurzu! Chcete si vyrobit vlastní, ale netušíte, jak začít? Nevadí, přihlaste se do kurzu a naučte se to. Již po první lekci budete umět zarámovat kamínek a následně ho využít při tvorbě náušnic, náhrdelníků a dalších originálních ozdob. První dvě lekce jsou zdarma – pokud vás cínované šperky chytí, můžete pokračovat dál a naučit se pokročilejší techniky.

3. Pletení z pedigu

Učarovalo vám pletení z pedigu, naučila jste se základy, ale stále „to není ono“? Karla Hátleová z vás udělá odbornici. Její kurz pletení z pedigu pro pokročilejší je akreditován ministerstvem školství, první lekce samozřejmě zdarma. Naučíte se uplést rámový koš a košík včetně ucha, poradíte si s rohovými tvary a v neposlední řadě zvládnete oplétat demižon a krabici na kapesníky.

Nedávejte šanci nudě a pusťte se s chutí do kreativní tvorby!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *