Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Udělejte klientům radost, dejte jim reklamní USB flash disk

Ještě před několika lety byly USB flash disky parádičkou, kterou využívali IT maniaci. Běžní uživatelé „pálili“ data na cd-romy a dvd nosiče. V dnešní době má svoji „flashku“ prakticky každý. Spousta z nás si bez ní nedokáže přenos dat ani představit. Není nic jednoduššího, než vytáhnout z kapsy flash disk, který mimochodem nezabírá více místa, než menší zapalovač, zasunout ho do PC a během krátké chvilky překopírovat či zálohovat důležitá data. Flash disk používají pracovníci v IT oborech, manažeři, ale také maminky na mateřské dovolené, které si na ní ukládají fotky. USB flash disky jsou zkrátka nepostradatelní pomocníci, kteří nám usnadňují práci s daty.

 

Flash disk koupíte v každé prodejně s informační technikou, nebo třeba v Tescu. Jejich provedení jsou různá, počínaje plastovými flash disky, které toho moc nevydrží, až po celokovové či pogumované flashky, které můžete třeba utopit. Mnohem zajímavější však jsou reklamní flash disky, které si můžete nechat udělat na míru svým představám. Zdaleka nejlepší volbou jsou reklamní usb od usbmedia.cz. Díky nízkým cenám si můžete nechat vyrobit reklamní flash disk na míru i vy. Ptáte se proč? Je celá řada pádných důvodů, proč by se i vaše firma měla prezentovat prostřednictvím reklamních flash disků.

 

Podle statistik většina klientů velmi ráda dostává dárky. Zapomeňte na reklamní propisky a další lacině vypadající „tretky“. Opravdovou radost uděláte jedině stylovým flash diskem na míru. Darujte vašim klientům flash disk, který má jako by z oka vypadl logu vaší společnosti. Nejenže bude klientům neustále připomínat existenci vaší firmy, ale navíc na něj můžete nahrát reklamní materiály.

 

USB flash disky od usbmedia.cz, to nejsou jen reklamní flashky v různobarevném provedení a vlastním potiskem. Nechte si udělat 3D modely vašeho maskota, automobilu či USB ve tvaru ovoce. Lhali bychom Vám, kdybychom napsali, že je to všechno. Usbmedia.cz nabízí mnohem více. Svým klientům můžete dopřát celo řadu USB předmětů, jako jsou lampičky, USB ledničky či ohřívače nápojů. Sortiment zahrnuje i takové libůstky, jako je USB raketomet. A kancelářská válka může začít!

 

S reklamními flash disky od usbmedia.cz rozhodně nešlápnete vedle. Začněte nový rok stylovou propagací a udělejte klientům radost.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *