Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Potřebujete razítko do kanceláře, nebo pro své děti do školy?

Zradilo vás razítko a to ve chvíli, kdy jste to potřebovali ze všeho nejméně? Součástí každého moderního razítka je více či méně složitý mechanismus, který se častým používáním opotřebuje a ve finále razítko vypoví službu. Ty kvalitní však vydrží nesrovnatelně déle a často jsou k mání za velmi příjemné ceny. Jak by se vám líbilo razítko, na které se můžete vždy spolehnout a navíc si ho lze objednat pěkně z pohodlí domova? Obraťte se na společnost Grapp CZ s.r.o., která dlouhodobě spolupracuje se světovou špičkou – dodavatelem COLOP.

Rakouská společnost COLOP se zabývá výrobou razítek více než 30 let (od roku 1980) a v současné době je distribuuje do více než 120ti zemí světa. V portfoliu produktů najdete několik řad, které jsou určeny pro specifické využití. Razítka Printer Standard vynikají atraktivním štíhlým plastovým pouzdrem a chlubí se velkou tisknutelnou plochou. V případě razítek Printer Line si můžete vybrat z více než 25 rozměrů podušek a 12ti datových razítek. Jejich předností je snadná výměna podušek bez nutnosti rozebrání strojku. Pro nejnáročnější klienty je jsou určena razítka Exper Line s min. 80 % obsahem čisté oceli a možností extrémně velkých otisků s šířkou přes 10 cm. Za zmínku však stojí také velmi lehké razítka Office Line, ekologická řada Green Line a razítka Microban s antibakteriální ochranou rukojeti.

Ať už si však vyberete jakýkoliv typ, můžete si ho navrhnout v prostředí intuitivního rozhraní přímo na webu www.vyroba-razitka.cz. Vybraný model si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Zvolíte rozměr otisku, barvu krytu a polštářku, počet řádku a samozřejmě i styl a velikost písma. Žádný problém nepředstavuje ani vlastní obrázek ve formátu .jpg, .png, .gif nebo .bmp v min. rozlišení 600 dpi.

Své nové razítko budete mít doma nebo ve své kanceláři obratem a při nákupu nad 200 Kč se vyhnete poštovnému. Grapp CZ momentálně nabízí značková razítka COLOP se slevou až 30 % a v sortimentu nechybí ani veselá razítka pro školáky a stylové dárky v podobě luxusního kuličkového pera s integrovaným razítkem. Investice do razítek COLOP nebudete litovat!