Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Potřebujete razítko do kanceláře, nebo pro své děti do školy?

Zradilo vás razítko a to ve chvíli, kdy jste to potřebovali ze všeho nejméně? Součástí každého moderního razítka je více či méně složitý mechanismus, který se častým používáním opotřebuje a ve finále razítko vypoví službu. Ty kvalitní však vydrží nesrovnatelně déle a často jsou k mání za velmi příjemné ceny. Jak by se vám líbilo razítko, na které se můžete vždy spolehnout a navíc si ho lze objednat pěkně z pohodlí domova? Obraťte se na společnost Grapp CZ s.r.o., která dlouhodobě spolupracuje se světovou špičkou – dodavatelem COLOP.

Rakouská společnost COLOP se zabývá výrobou razítek více než 30 let (od roku 1980) a v současné době je distribuuje do více než 120ti zemí světa. V portfoliu produktů najdete několik řad, které jsou určeny pro specifické využití. Razítka Printer Standard vynikají atraktivním štíhlým plastovým pouzdrem a chlubí se velkou tisknutelnou plochou. V případě razítek Printer Line si můžete vybrat z více než 25 rozměrů podušek a 12ti datových razítek. Jejich předností je snadná výměna podušek bez nutnosti rozebrání strojku. Pro nejnáročnější klienty je jsou určena razítka Exper Line s min. 80 % obsahem čisté oceli a možností extrémně velkých otisků s šířkou přes 10 cm. Za zmínku však stojí také velmi lehké razítka Office Line, ekologická řada Green Line a razítka Microban s antibakteriální ochranou rukojeti.

Ať už si však vyberete jakýkoliv typ, můžete si ho navrhnout v prostředí intuitivního rozhraní přímo na webu www.vyroba-razitka.cz. Vybraný model si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Zvolíte rozměr otisku, barvu krytu a polštářku, počet řádku a samozřejmě i styl a velikost písma. Žádný problém nepředstavuje ani vlastní obrázek ve formátu .jpg, .png, .gif nebo .bmp v min. rozlišení 600 dpi.

Své nové razítko budete mít doma nebo ve své kanceláři obratem a při nákupu nad 200 Kč se vyhnete poštovnému. Grapp CZ momentálně nabízí značková razítka COLOP se slevou až 30 % a v sortimentu nechybí ani veselá razítka pro školáky a stylové dárky v podobě luxusního kuličkového pera s integrovaným razítkem. Investice do razítek COLOP nebudete litovat!