Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Výhody a nevýhody satelitních přijímačů – co převládá?

Blíží se období vánočních svátků a většina z nás se již nemůže dočkat, až usedneme k televiznímu přijímači a strávíme dlouhá odpoledne koukáním na více, či méně záživné programy. K takovému sledování televize samozřejmě patří i pořádný talíř vánočního cukroví a další pochoutky, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Problém nastává tehdy, když zjistíme, že stejně, jako každý rok, na většině tuzemských kanálů nic moc nedávají. Jakpak by se vám líbil přístup k širokému spektru tuzemských i zahraničních programů? Dejte si malý vánoční dárek už nyní a pořiďte si satelit! A však pozor, ne vše je zlato co se třpytí a o satelitním přijímači to také platí.

Výhody satelitních přijímačů

Satelitní přijímače představují ideální způsob, jak mít přístup k takřka nepřebernému množství programů a to i v době, kdy „kralují“ settop boxy. Oproti nim chytnete s parabolou mnohem více kanálů, včetně těch zahraničních. Drtivá většina z nich je neplacených a právě proto se satelit vyplatí i přesto, že je o něco dražší, než zmíněné settop boxy. Výrobci se navíc snaží snižovat ceny a být tak konkurenceschopnějšími. Díky satelitu můžete sledovat televizi ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) a připojit se k širokopásmovému internetu. Hodláte-li se v blízké budoucnosti přestěhovat, jednoduše si vezmete satelit s sebou a opět napojíte v místě nového bydliště.

Satelit má i pá mušek

Ani satelitní komplety nejsou bez chyby. Největší „problém“ bývá signál – parabolu musíte nasměrovat na družici tak, aby signálu nebránila bariéra v podobě stromu či jiného domu. Pokud se vám to podaří, máte vyhráni. Majitelé satelitů by také měli počítat se zhoršeným přenosem během velmi špatného počasí. I to je však, vzhledem k výše uvedeným výhodám, jen malá vada na kráse. Toužíte-li po perfektním pokoukání, neváhejte!

Největší výběr satelitních kompletů za nízké ceny nabízí již tradičně elektro specialista levneELEKTRO.cz. Dvacet let zkušeností a odborné poradenství dělají z levného elektra správnou volbu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *