Kouty nad Desnou: Perfektní dovolená v Jeseníkách po celý rok

Kouty nad Desnou: Perfektní dovolená v Jeseníkách po celý rok

Toužíte po nezapomenutelné dovolené a preferujete malebné prostředí českých hor? V tom případě se vydejte do Koutů nad Desnou, největšího skiareálu v Jeseníkách. Kouty nad Desnou jsou součástí obce Loučná nad Desnou a vyplatí se zde vyrazit kdykoliv během roku. Tím spíš, pokud se ubytujete v komfortních čtyřhvězdičkových roubenkách v areálu Annaberg.

Jen vy a nedotčená příroda

Ubytování Kouty nad Desnou v roubenkách Annaberg patří k tomu nejlepšímu, co je v dané lokalitě k mání. Roubenky se nachází u řeky Hučivá Desná v klidné části obce a jsou obklopeny čarokrásnou, leč drsnou krajinou. Představte si, jak vašimi plícemi proudí čistý horský vzduch a vy alespoň na pár dní zapomenete na každodenní starosti a útrapy....

Dobová atmosféra v moderním hávu

V areálu Annaberg je k mání ubytování v roubenkách, které nabízí dostatek místa až pro 16 osob. Vyrazíte-li však do Koutů nad Desnou v menším počtu, můžete se ubytovat v luxusním samostatném apartmánu. Stylově zařízené roubenky disponují nadstandardním vybavením, díky kterému si dovolenou užijete na sto procent. Nechybí wi-fi, DVD, satelit, finská sauna, vířivka, vytápění bazén a gril. Pro děti je připraveno hřiště a miniskiareál. V bezprostředním okolí jsou celkem tři skiareály, z nichž nejbližší je vzdálen cca 500 m od objektů. Ke sjezdovce vás zdarma dopraví skibus. Penzion Roubenky Annaberg je ideální místo pro rodiny s dětmi, ale na své si samozřejmě přijdou také bezdětné páry a početnější party přátel. Chalupy jsou navrženy tak, aby poskytly ubytování pro různě velké skupiny hostů. Vypravíte-li se do Koutů nad Desnou v zimě, pravděpodobně budete trávit většinu času na sjezdovkách. A během teplejších měsíců se můžete věnovat pěší turistice a cykloturistice – atraktivních turistických lokalit, které stojí za shlédnutí, je v okolí víc než dost. Další informace a možnost online rezervace najdete na www.roubenkyannaberg.cz.

Publikováno: 01. 04. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: roubenky jeseníky | ubytování kouty nad desnou