Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

4 magazíny, které stojí za to pravidelně číst

Proč vyhazovat peníze za časopisy, když máme internet? Pro všechny vášnivé čtenáře e-magazínu jsme připravili minirecenze několika webů, které by rozhodně neměly chybět ve vašich záložkách. Přejeme příjemné počtení!

1.) Toužíte po moderním bydlení?

Magazín Moderní byt je, jak už ostatně napovídá sám název, nabitý skvělými tipy pro všechny milovníky moderního bydlení. Zajímají-li vás nejnovější trendy, stylové doplňky, ale také praktické rady, díky kterým bude vaše domácnost ještě útulnější, pak se od čtení jen tak neodtrhnete. Na své si přijdou i ti, kteří se zrovna poohlíží po novém bydlení (pravidelně vychází informace o atraktivních nabídkách developerských projektů) a podnikatelé, kteří si chtějí zútulnit kancelář. Více na www.modernibyt.eu.

2.) Znáte své finanční možnosti?

Dalším horkým kandidátem mezi vaše oblíbené weby je magazín Finanční možnosti. Jde o magazín, který by měl sledovat každý, komu záleží na svých těžce vydělaných penězích. Ať už hledáte informace o tom, kde získat nebo naopak investovat ušetřené finance, na www.financni-moznosti.eu je určitě najdete. Nechybí ani seznam bankovních institucí a spousta rad, které se týkají legislativy a podnikání.

3.) Čerstvá porce informací pro každý den

Lifestylové magazíny se těší všeobecné oblibě, protože servírují od všeho trochu. Pokud vás zajímá kultura, dobré jídlo, cestování, móda nebo elektronika, nebojte se navštívit portál Look Cool. Na www.lookcool.cz si můžete přečíst články o tom, jak ztroskotala nejznámější loď v historii, Titanic, jak vysoká je nejvyšší skleněná lávka na světa, ale také to, proč Mark Zuckerberg vytvořil Facebook.

4.) Víte, kde nakupujete?

Poslední kousek sice není magazín, ale přesto byste ho neměli přehlédnout. Jedná se o užitečný web, na kterém pravidelně vychází recenze e-shopů a samozřejmě i cenné tipy, podle kterých snadno identifikujete bezpečného prodejce a dobře nakoupíte. Zajímá vás více? Vyťukejte do prohlížeče www.e-shopy.info.

Foto: sxc.hu