Recenze: Slimax – efektivní pomocník při hubnutí

Recenze: Slimax – efektivní pomocník při hubnutí

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. A co si pod stromeček přejete vy? Lepší postavu, díky které jste byli ještě nedávno terčem obdivu? Jenomže stačí, když si pár měsíců nehlídáte životosprávu a svaly ochabnou. Tělo obalí tukové polštářky a místo sportovce začnete připomínat legendárního maskota světoznámého výrobce pneumatik... Ale nic není ztraceno. Do formy se můžete dostat za mnohem kratší dobu, než jste z ní vypadli. Na Ježíška, Santa Clause či Dědu Mráze se ale raději nespoléhejte. A když už jsme u toho, během svátků to s cukrovím příliš nepřehánějte. Přestaňte hubnutí odkládat a pusťte se do toho s plnou parádou. Prozradíme vám, jak dosáhnout svého cíle v co nejkratší době!

Zapomeňte na striktní diety a myslete na své zdraví

Na začátek pár tipů, jak rozhodně nehubnout. Pokud vás napadlo, že nadbytečná kila shodíte prostřednictvím některé z nezdravých diet, raději od svého záměru upusťte. Jistě, existuje spoustu „zaručených“ metod, jak zhubnout 10 kg během pár dní, ale všechny extrémní diety končí jojo efektem a vyčerpaným organismem. A nic takového přece nechcete. Vaší prioritou je zdravé a přirozené hubnutí bez jojo efektu. Klíčem k úspěchu je radikální změna životního stylu. Schválně si sepište seznam aktivit, které během dne vykonáte. Máte pocit, že pro svou fyzickou kondici děláte maximum? Nemusíte trávit dlouhé hodiny v posilovně, nicméně změna jídelníčku a pravidelné procházky v parku (a ještě lépe jogging s partnerem, nebo alespoň se psem) jsou tím pravým ořechovým.

Nakopněte svou proměnu přírodním doplňkem stravy Slimax

Pohráváte si s myšlenkou, že dáte tělu impuls pomocí některého z přípravků na hubnutí, kterých je na trhu jak máku? Zadržte a přestaňte vyhazovat peníze za „zázraky“, které mají v lepším případě placebo efekt (v tom horším negativní dopad na fungování organismu). Máte-li však i přesto pocit, že se vám i přes veškerou vynaloženou snahu nedaří dostat do menších kalhot, vydejte se cestou přírodního doplňku stravy Slimax, který vyrábí známá česká společnost Maxivitalis s.r.o. Ale proč vsadit právě na tento produkt? Protože obsahuje látky přírodního původu a jako jediný má schválené zdravotní tvrzení o tom, že se po něm hubne. Ostatně při pohledu na složení o účincích nemůže být pochyb.

Kombinace účinných přírodních látek = zaručený výsledek

Slimax obsahuje „staré dobré“ Psyllium – rozpustnou vlákninu, která vzniká rozpuštěním obalů semen jitrocele indického. Navozuje pocit sytosti, napomáhá správnému vyprazdňování a podporuje metabolismus tuků. Další složkou, dost možná ještě významnější než Psyllium, je glukomannan. Ještě jste o ní neslyšeli? Tato látka se extrahuje z kořene Konjaku – rostliny rostoucí v Japonsku v nadmořské výšce 800 m. n. m. Roste daleko od civilizace a nepodepsal se na ní moderní průmysl. Přesto, že se konzumuje již po staletí, z vědeckého hlediska byl Konjak prozkoumán teprve nedávno. Podobně jako Psyllium významně snižuje pocit hladu, ale také urychluje spalování tuků, redukujehladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Proč byste měli Slimax vyzkoušet i vy?

Na tuto otázku jsme v podstatě odpověděli, nicméně opakování je matka moudrosti. Psyllium a glukomannan vás zbaví pocitu hladu a celkově prospějí vašemu organismu. Nebudete neustále řešit jídelníček a budete moct konzumovat to, co máte rádi. A Slimax se postará, abyste toho nespořádali příliš mnoho. Balení Slimax 90 + 10 tobolek zdarma zakoupíte online v e-shopu společnosti Maxivitalis. Doplněk stravy Slimax neslouží jako náhrada pestré stravy a nesmí se užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek. Zároveň není vhodný pro těhotné nebo kojící ženy. Užíváte-li jiný lék, poraďte se ohledně užívání obojího se svým lékařem nebo lékárníkem.

Publikováno: 09. 12. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: slimax na hubnutí | slimax recenze | zdravé hubnutí