Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Hledáte odbodníky na rekonstrukci a zateplení ploché střechy v Praze a okolí?

Ploché střechy mají své specifické výhody i nevýhody. Poskytují vyšší obestavěný prostor při opticky nižší stavbě, ale zároveň často trpí neduhy v podobě zatékání (nekvalitně provedená hydroizolace) a poměrně komplikované tepelné izolace. Příčin, které vedou k poruchám ploché střechy, může být mnoho – nevhodné či nekvalitní materiály, nedodržení technologických postupů apod. V případě rozsáhlejšího poškození je nezbytná rekonstrukce, kterou lze provést společně se zateplením. Řešíte podobný problém i vy a nevíte, na koho se obrátit?

Mnohaletá praxe a vynikající reference

Rekonstrukce ploché střechy je činnost, která vyžaduje odborný přístup. Kontaktujte společnost AHF Stavby s.r.o., která se v oboru pohybuje od roku 1999 jako sdružení živnostníků. Za kvalitu provedených prací ručí množstvím získaných certifikátů, osvědčení a referencí spokojených klientů. Provádí rekonstrukce a zateplení ploché střechy v hlavním městě i okolí (až 150 km od Prahy).

Společnost AHF Stavby spolupracuje s bytovými družstvy a vlastníky bytových domů, podílí se na rekonstrukcích a realizacích zateplení průmyslových objektů, ale obrací se na ni také majitelé rodinných domů. V portfoliu stavebních prací, kterými se firma zabývá, nechybí ani opravy fasád, zemní izolace, výškové práce, realizace jezírek a teras a další.

Kvalitní a přesto cenově dostupné řešení

AHF Stavby realizuje hydroizolace ploché střechy fóliovými systémy mPVC, TOP, EVA, EPDM a dalšími prvotřídními materiály s dobrými dilatačními vlastnostmi. A je jen na zákazníkovi, zda sám vybere, anebo si nechá doporučit optimální řešení. V každém případě se můžete spolehnout na příznivé ceny, protože AHF Stavby dlouhodobě spolupracuje s předními dodavateli fólií. To samé platí také o asfaltových pásech, které jsou nedílnou součástí hydroizolace. I v jejich případě počítejte s prověřeným, vysoce kvalitním a přesto cenově přijatelným řešením.

Díky odborníkům z AHF Stavby bude vaše plochá střecha opět ve skvělé kondici. Další inforamce najdete na www.ahf.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.