Hledáte odbodníky na rekonstrukci a zateplení ploché střechy v Praze a okolí?

Hledáte odbodníky na rekonstrukci a zateplení ploché střechy v Praze a okolí?

Ploché střechy mají své specifické výhody i nevýhody. Poskytují vyšší obestavěný prostor při opticky nižší stavbě, ale zároveň často trpí neduhy v podobě zatékání (nekvalitně provedená hydroizolace) a poměrně komplikované tepelné izolace. Příčin, které vedou k poruchám ploché střechy, může být mnoho – nevhodné či nekvalitní materiály, nedodržení technologických postupů apod. V případě rozsáhlejšího poškození je nezbytná rekonstrukce, kterou lze provést společně se zateplením. Řešíte podobný problém i vy a nevíte, na koho se obrátit?

Mnohaletá praxe a vynikající reference

Rekonstrukce ploché střechy je činnost, která vyžaduje odborný přístup. Kontaktujte společnost AHF Stavby s.r.o., která se v oboru pohybuje od roku 1999 jako sdružení živnostníků. Za kvalitu provedených prací ručí množstvím získaných certifikátů, osvědčení a referencí spokojených klientů. Provádí rekonstrukce a zateplení ploché střechy v hlavním městě i okolí (až 150 km od Prahy). Společnost AHF Stavby spolupracuje s bytovými družstvy a vlastníky bytových domů, podílí se na rekonstrukcích a realizacích zateplení průmyslových objektů, ale obrací se na ni také majitelé rodinných domů. V portfoliu stavebních prací, kterými se firma zabývá, nechybí ani opravy fasád, zemní izolace, výškové práce, realizace jezírek a teras a další.

Kvalitní a přesto cenově dostupné řešení

AHF Stavby realizuje hydroizolace ploché střechy fóliovými systémy mPVC, TOP, EVA, EPDM a dalšími prvotřídními materiály s dobrými dilatačními vlastnostmi. A je jen na zákazníkovi, zda sám vybere, anebo si nechá doporučit optimální řešení. V každém případě se můžete spolehnout na příznivé ceny, protože AHF Stavby dlouhodobě spolupracuje s předními dodavateli fólií. To samé platí také o asfaltových pásech, které jsou nedílnou součástí hydroizolace. I v jejich případě počítejte s prověřeným, vysoce kvalitním a přesto cenově přijatelným řešením. Díky odborníkům z AHF Stavby bude vaše plochá střecha opět ve skvělé kondici. Další inforamce najdete na www.ahf.cz.

Publikováno: 23. 09. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: rekonstrukce ploché střechy praha | zateplení ploché střechy praha