Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

4 tipy na originální dárky pro muže

Říká se, že pánům udělá radost kde co, ale jak jim udělat radost, když máte omezenější rozpočet? Chystáte-li se na oslavu narozenin nebo jinou akci, v rámci které budete obdarovávat příslušníka „silnějšího“ pohlaví, určitě nepohrdnete troškou inspirace. Vybrali jsme pro vás několik zaručených tipů na dárky, se kterými nešlápnete vedle i navzdory tomu, že vás nebudou stát majlant.

1. Pivo, které pije i Homer Simpson

Představovat legendárního žluťáka Homera zřejmě nemusíme. Pokud jste viděli alespoň jeden díl o životě nejoblíbenější komiksové rodinky na světě, jistě víte, že Homerův nejoblíbenější nápoj je dobře vychlazené pivo Duff. To mezi dárky pro muže nesmí chybět a chcete-li oslavenci darovat něco stylového, neváhejte.

2. Pivní polštář

Je léto, tak proč u pivních dárků nezůstat. Pivní dárky pro muže mají mnoho podob a mezi ty nejoblíbenější patří komfortní polštář v podobě pivního soudku. Tento kousek je pro milovníky zlatavého moku nutností!

3. Nářadí pro svalovce

Jak je na tom oslavenec s bodybuildingem? Tráví-li každou volnou chvilku v posilovně, možná pak nemá sílu na manželské povinnosti. Věnujte mu činku na jeho ehm intimní partie a o zábavu bude postaráno. Pozor, nemá-li smysl pro humor, raději mu vyberte něco jiného.

4. I muži mají rádi doplňky

Humoru už bylo dost a tak jsme zalovili mezi dárky pro muže, které potěší každého fanouška netradičních doplňků. Tato exkluzivní sluneční soustava je ideální dárek pro šéfa nebo někoho, kdo tráví většinu pracovní doby za kancelářským stolem. Možná si ji pořídíte i vy – pohled na kmitající planety je doslova fascinující…

Tak co vy na to? Už nám věříte, že originální dárky pro muže nemusí stát tisíce? Ty, které jsme vám dnes představili, jsme našli v oblíbeném e-shopu Darkoviny.cz. Udělejte si chvilku čas a prozkoumejte celý sortiment – všechny dárky jsou přehledně rozděleny do kategorií tak, abyste okamžitě našli to, pro co jste do e-shopu zavítali.