Nové byty v Brně jsou perfektním místem pro život

Nové byty v Brně jsou perfektním místem pro život

Proč se odstěhovat právě do Brna? Důvodů je mnoho. Jihomoravská metropole nabízí jedinečnou kombinaci kultury, atraktivních pracovních příležitostí a pěkného prostředí. Jistě, všechny části města nejsou „dokonalé“, ale pokud si vyberete tu správnou lokalitu a tím spíš komfortní byt, rozhodně nebudete litovat. Dnes vám představíme nové byty, za kterými stojí stavební společnost Komfort a.s. Nové byty v Brně v nabídce společnosti Komfort jsou situovány v atraktivních lokalitách s vynikající občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Developer pečlivě zvážil výběr místa a projekty realizoval v městských částech s veškerými standardy moderního bydlení a zároveň dostatkem prostoru pro relaxaci.

Menší i rozhlehlé, levné i luxusní

Co se týče samotných bytů, můžete se spolehnout na inteligentní využití prostoru, kvalitní materiály a nízkou energetickou náročnost. Při realizaci byl kladen důraz na interiér i exteriér a výsledek stojí za to. Nabídka je velmi pestrá a čítá byty s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Vybere si každý – jednotlivci, starší páry i vícečlenné rodiny. Bohaté je i cenové rozpětí. Pro zájemce jsou připraveny levné (ale přesto velmi komfortní) byty v Brně, ale také luxusní bydlení pro nejnáročnější. V každém projektu byly využity moderní technologie, které mají na kvalitu bydlení velký vliv.

S výběrem bytu nespěchejte

Předtím, než se rozhodnete pro svou novou adresu, zvažte všechny své požadavky. Bude jim vybraný byt odpovídat? Uvědomte si, že investice do bytu patří mezi zásadní kroky, které během života učiníte. Při výběru nezapomeňte zohlednit případný přírůstek do rodiny a položte si otázku, zda se nevyplatí investovat do většího bytu. A přestože developeři vybírali lokality pečlivě, každá část Brna má osobitý charakter. Vyberte si adresu, která vám bude ve všech směrech vyhovovat. V bezprostředním okolí by měly být veškeré služby, které pravidelně využíváte (obchody, školka, škola...) a velmi dobrý dostupnost MHD. Důležitý je také dostatek zeleně a místa, kde můžete trávit volný čas.

Prohlédněte si seznam nových brněnských bytů

Aktuální seznam všech volných bytů v Brně na prodej,  najdete na webových stránkách společnosti Komfort (www.komfort.cz). Nechybí detailní informace o všech projektech, dispoziční členění, ceny a další důležité údaje, které vás budou zajímat. Stavební firma Komfort má dlouholeté zkušenosti v oboru a mimo jiné stojí také za výstavbou muzea loutek. Během své působnosti získala mnoho ocenění a třikrát se stala Společností roku TOP Brno. A i to je svým způsobem garance, že s vašim novým bytem budete maximálně spokojeni. Důvěřovat profesionálům, se vyplatí.

Publikováno: 26. 10. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: luxusní byty v brně | nové byty v brně | prodej bytů brno