Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Balkon s podlahou, do níž se doslova zamilujete

Věděli jste, že základní podlahou při výrobě balkonů je kvalitní, ale strohý a formální 5 mm hliníkový plech? Stačí si představit takovouto podlahu a můžete docela spolehlivě tušit, že by vás esteticky netěšila.

Vyberte si podlahovou krytinu dle svého gusta

Aby se lidem majícím balkon lépe žilo, jsou k dispozici rozmanité krycí podlahy, které se na plech instalují. Vybrat si můžete nejen velmi častou a osvědčenou dlažbu, ale i gumové rohože nebo dokonce dřevo.

Jestliže si balkon udržujete v dokonalé čistotě a chodíte i zde bosí rovnou z obýváku či jiného pokoje, mohou vám přijít vhod gumové čtverce. Jsou krásně měkké na došlap a i malé lezoucí nebo hrající děti se budou cítit komfortně.

Výhody dlažby jsou rozhodně ve snadné údržbě i v příjemném osvěžení při horkých letních dnech, když na ni stoupnete naboso. Naopak dřevo je teplé a příjemné, na pohled velmi líbivé, ale žádá si svou údržbu.

Dřevěné podlahy na balkon

Nově je používán odolný materiál Lunawood® z Finska bez chemických látek. Jde o dřevěný materiál, který se vyrábí přírodními metodami, teplem a párou. Má skvělé tepelněizolační vlastnosti, umí vyrovnat rozdíly mezi horkem a chladnem, a tak zaručuje příjemnou chůzi. Je lehký, elegantní, nemá vruty a je velmi trvanlivý. Tyto podlahy jsou z výroby ochráněny olejem, jenž je nanesen ve dvou vrstvách na dřevo.

Dlažba, kterou nezničí mráz

Na balkon můžete zvolit i mrazuvzdornou dlažbu betonovou a tloušťce 4 cm nebo keramickou o tloušťce 2 cm. Barev i struktur povrchů je velmi mnoho, stačí si zvolit pro vás tu nej.

Gumové čtverce

Moderní variantou jsou gumové čtverce, které jsou pružné a protiskluzové. Jsou k dispozici v různých barvách i tloušťkách. Propouští vodu, a tak bude váš balkon rychle suchý.

Podívejte se na příslušenství balkonů na pekstra.cz a vyberte si.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *