Zaostřeno na nové vozy Renault

Zaostřeno na nové vozy Renault

Máte za to, že je ten správný čas na obměnu vozového parku? Příjemná, leč – s ohledem na obrovskou nabídku nových modelů – komplikovaná záležitost. Výběr automobilu je otázkou specifických požadavků a samozřejmě i subjektivního vnímání dané značky. Chcete-li mít z nového vozu opravdovou radost, zaměřte se na praktickou i pocitovou stránku. Jinými slovy, vyberte si automobil, který vám bude době sloužit, a zároveň si budete užívat každičký kilometr za volantem. Třeba některý z nových vozů značky Renault. Francouzská automobilka měla vždy co nabídnout a momentálně je v mimořádné formě! Vozy značky Renault byly vždy charakteristické vysokým jízdním komfortem a šarmantním designem. Mnohé modely se nesmazatelně zapsaly do automobilové historie svými úspěchy, jiné přinesly zajímavé technické inovace. Přesuňme se však do současnosti. Z nabídky nejnovějších modelů si rozhodně vyberete.  

Renault Twingo

Renault Twingo není žádná nákupní taška na kolečkách, ale kompaktní stylovka jako stvořená do víru velkoměsta. Potíže s parkováním? Ty s Twingem nezažijete. Díky rekordnímu poloměru otáčení 8,65 m se otočíte na velmi malém prostoru a díky krátké kapotě nepřehlédnete nic podstatného. Nové Twingo je mrštné. Pod kapotou mu tlučou úsporné, ale dostatečně výkonné motory Sce 70 nebo Energy Tce 90. A co se týká úložného prostoru, se sklopeným sedadlem získáte úložnou plochu o délce 2,3 m. Zavazadlový prostor disponuje objemem 980 l. Dost na to, abyste převezli víc než pár tašek s nákupem! twingo

Nový Mégané GT

Potrpíte si na sportovně laděnou jízdu a nevšední zážitky? Přesně to nabízí nový Mégane GT, který vás na první pohled upoutá výraznými proporcemi, odlišným světelným podpisem a působivými křivkami. Karoserii vystihuje přívlastek „sportovně elegantní“. Za působivým zevnějšek však nijak nezaostává ani interiér vozu. Inovativní technologie, intuitivní ovládání, systém Multi-Sense pro nastavení režimu, moderní asistenční systémy, multimediální dotyková obrazovka… máme pokračovat? Jízdní vlastnosti jsou vyladěné do posledního detailu. Technologie 4Control je v dané třídě ojedinělá. Vůz reaguje přesně a nabízí perfektní ovladatelnost ve městě i mimo něj. megane-grandtour

Kadjar

Nakonec jsme si nechali model pro příznivce robustních SUV. Kadjar je výjimečný vůz s energickou přední maskou. Budí odvážný dojem a stane se vašim oddaným společníkem, který vás nezradí ani v horším terénu. Pohon všech čtyř kol, zvýšená výška, střešní lišty a zadní outdoorový spojler. To jsou pádné argumenty, proč se vydat do crossover světa právě s vozem Kadjar. Strach vám nebude nahánět ani spotřeba, která je díky nejnovějším technologiím nízká. Kadjar využívá systém Stop & Start s rekuperací energie při brzdění, koncept downsizingu, systémy přímého vstřikování a další prvky pro příznivou spotřebu. Nové SUV od Renaultu disponuje asistenčními systémy, se kterými je jízda mnohem bezpečnější. Tempomat s omezovačem rychlosti, varování před opuštěním jízdního pruhu, systém pro snadnější parkování či sledování mrtvého úhlu. Není nad to, když můžete svému vozu stoprocentně důvěřovat! kadjar Za pozornost stojí i ostatní nové vozy Renault Vybrali jsme pro vás jen některé modely. Nabídka vozů Renault je však mnohem širší a rozhodně nešlápnete vedle, když si ji prohlédnete celou. Ti nejnáročnější z vás by neměli přehlédnout nástupce Laguny – model Talisman, který reprezentuje veškeré know-how francouzské automobilky. S výběrem vozu vám ochotně pomohou kvalifikovaní prodejci z RENAULT RETAIL GROUP CZ (Renault Praha Zličín). Tento autorizovaný dealer získal ocenění „dealer roku 2013“ a nabízí prodej nových i ojetých vozů značky Renault. RENAULT RETAIL GROUP CZ je spolehlivý partner, na kterého se můžete spolehnout také ohledně servisu. Firma disponuje vlastní mechanickou dílnou a provádí veškeré mechanické opravy (záruční i pozáruční), diagnostiku vozů Renault, kontroly a seřízení geometrie a náprav, montáže autodoplňků a další související služby. U dealera seženete také veškeré náhradní díly Renault.

Hledáte výhodné financování? Máte ho mít!

Renault Praha Zličín vám vyjde vstříc i s financováním. Spolupracuje s jednou z nejvýznamnějších značkových leasingových společností na trhu a zajišťuje financování prostřednictvím leasingu, spotřebitelského úvěru i populárního operativního leasingu. Chcete-li se o nových vozech značky Renault dozvědět další informace hned teď, navštivte jejich web www.rpz.cz. Kamennou pobočku zličínského dealera najdete na Praze 5.

Publikováno: 14. 12. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: nové vozy renault | renault zličín