Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Zaostřeno na nové vozy Renault

Máte za to, že je ten správný čas na obměnu vozového parku? Příjemná, leč – s ohledem na obrovskou nabídku nových modelů – komplikovaná záležitost. Výběr automobilu je otázkou specifických požadavků a samozřejmě i subjektivního vnímání dané značky. Chcete-li mít z nového vozu opravdovou radost, zaměřte se na praktickou i pocitovou stránku. Jinými slovy, vyberte si automobil, který vám bude době sloužit, a zároveň si budete užívat každičký kilometr za volantem. Třeba některý z nových vozů značky Renault. Francouzská automobilka měla vždy co nabídnout a momentálně je v mimořádné formě!

Vozy značky Renault byly vždy charakteristické vysokým jízdním komfortem a šarmantním designem. Mnohé modely se nesmazatelně zapsaly do automobilové historie svými úspěchy, jiné přinesly zajímavé technické inovace. Přesuňme se však do současnosti. Z nabídky nejnovějších modelů si rozhodně vyberete.

 

Renault Twingo

Renault Twingo není žádná nákupní taška na kolečkách, ale kompaktní stylovka jako stvořená do víru velkoměsta. Potíže s parkováním? Ty s Twingem nezažijete. Díky rekordnímu poloměru otáčení 8,65 m se otočíte na velmi malém prostoru a díky krátké kapotě nepřehlédnete nic podstatného.

Nové Twingo je mrštné. Pod kapotou mu tlučou úsporné, ale dostatečně výkonné motory Sce 70 nebo Energy Tce 90. A co se týká úložného prostoru, se sklopeným sedadlem získáte úložnou plochu o délce 2,3 m. Zavazadlový prostor disponuje objemem 980 l. Dost na to, abyste převezli víc než pár tašek s nákupem!

twingo

Nový Mégané GT

Potrpíte si na sportovně laděnou jízdu a nevšední zážitky? Přesně to nabízí nový Mégane GT, který vás na první pohled upoutá výraznými proporcemi, odlišným světelným podpisem a působivými křivkami. Karoserii vystihuje přívlastek „sportovně elegantní“. Za působivým zevnějšek však nijak nezaostává ani interiér vozu. Inovativní technologie, intuitivní ovládání, systém Multi-Sense pro nastavení režimu, moderní asistenční systémy, multimediální dotyková obrazovka… máme pokračovat?

Jízdní vlastnosti jsou vyladěné do posledního detailu. Technologie 4Control je v dané třídě ojedinělá. Vůz reaguje přesně a nabízí perfektní ovladatelnost ve městě i mimo něj.

megane-grandtour

Kadjar

Nakonec jsme si nechali model pro příznivce robustních SUV. Kadjar je výjimečný vůz s energickou přední maskou. Budí odvážný dojem a stane se vašim oddaným společníkem, který vás nezradí ani v horším terénu. Pohon všech čtyř kol, zvýšená výška, střešní lišty a zadní outdoorový spojler. To jsou pádné argumenty, proč se vydat do crossover světa právě s vozem Kadjar.

Strach vám nebude nahánět ani spotřeba, která je díky nejnovějším technologiím nízká. Kadjar využívá systém Stop & Start s rekuperací energie při brzdění, koncept downsizingu, systémy přímého vstřikování a další prvky pro příznivou spotřebu.

Nové SUV od Renaultu disponuje asistenčními systémy, se kterými je jízda mnohem bezpečnější. Tempomat s omezovačem rychlosti, varování před opuštěním jízdního pruhu, systém pro snadnější parkování či sledování mrtvého úhlu. Není nad to, když můžete svému vozu stoprocentně důvěřovat!

kadjar

Za pozornost stojí i ostatní nové vozy Renault

Vybrali jsme pro vás jen některé modely. Nabídka vozů Renault je však mnohem širší a rozhodně nešlápnete vedle, když si ji prohlédnete celou. Ti nejnáročnější z vás by neměli přehlédnout nástupce Laguny – model Talisman, který reprezentuje veškeré know-how francouzské automobilky.

S výběrem vozu vám ochotně pomohou kvalifikovaní prodejci z RENAULT RETAIL GROUP CZ (Renault Praha Zličín). Tento autorizovaný dealer získal ocenění „dealer roku 2013“ a nabízí prodej nových i ojetých vozů značky Renault.

RENAULT RETAIL GROUP CZ je spolehlivý partner, na kterého se můžete spolehnout také ohledně servisu. Firma disponuje vlastní mechanickou dílnou a provádí veškeré mechanické opravy (záruční i pozáruční), diagnostiku vozů Renault, kontroly a seřízení geometrie a náprav, montáže autodoplňků a další související služby. U dealera seženete také veškeré náhradní díly Renault.

Hledáte výhodné financování? Máte ho mít!

Renault Praha Zličín vám vyjde vstříc i s financováním. Spolupracuje s jednou z nejvýznamnějších značkových leasingových společností na trhu a zajišťuje financování prostřednictvím leasingu, spotřebitelského úvěru i populárního operativního leasingu.

Chcete-li se o nových vozech značky Renault dozvědět další informace hned teď, navštivte jejich web www.rpz.cz. Kamennou pobočku zličínského dealera najdete na Praze 5.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *