Bydlení v půdní zástavbě nabízí specifické výhody

Bydlení v půdní zástavbě nabízí specifické výhody

Chtěli byste si pořídit bydlení v hlavním městě a zvažujete výhody nového a staršího domu? Máme pro vás řešení, které vám usnadní rozhodování. Nabízí se možnost rekonstrukce půdních prostorů pod taktovkou odborníků - ti je promění v moderní bydlení a zároveň zachovají původní aspekty, pro které jste se do stavby zamilovali.

Rekonstrukce jako nejvýhodnější řešení?

Rozhodnete-li se pro novostavbu, budete se těšit z moderního interiéru a faktu, že vás nečeká v brzké době žádná přestavba. Na druhou stranu - novostavbě chybí specifické kouzlo dané časem. Navíc vám nikdo nezaručí, jak bude za několik let vypadat okolí domu. Příslib developera ohledně výrazného zlepšení občanské vybavenosti raději neberte příliš vážně. Pomyslným protipólem jsou zrekonstruované půdní byty na prodej v Praze, které jsou již hotové a prošly důkladnou a profesionální rekonstrukcí. Nabízí výhody obojího a můžete od nich očekávat:
  • kvalitně provedenou rekonstrukci,
  • moderně pojatý interiér jako v novostavbě,
  • jistotu občanské vybavenosti a místo s vlastním kouzlem.
Velkou výhodou je také lokalita. Nová výstavba bývá obvykle plánována v okrajové části města s horší dopravní dostupností do ostatních městských částí. Prodej bytu v historickém objektu je zpravidla situován blíže centru metropole. Všechny důležité služby budete mít takříkajíc po ruce.

Po rekonstrukci prohlédnou i původně nebytové prostory

Díky kvalitně provedené rekonstrukci se starší byty promění k nepoznání. Vyplatí se však zvážit i přestavbu nebytových prostor. Pod dohledem zkušeného developera z nich může vzniknout velmi příjemné bydlení se specifickou atmosférou. Jako příklad uvádíme půdní zástavby, která se po práci profesionálů z PSN proměnily v architektonicky zajímavé a útulné interiéry. Díky střešnímu sešikmení mají  místnosti jedinečný tvar a představují ideální řešení, jak poměrně snadno rozšířit obytnou plochu, a to navíc v exkluzivní provedení. Prohlédněte si konkrétní byty na prodej v Praze přímo na webu PSN a udělejte si názor sami.

Publikováno: 31. 05. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam