Koupací sezóna na dohled! Máte už stylové plavky?

Koupací sezóna na dohled! Máte už stylové plavky?

Pro ty šťastnější již koupací sezóna začala, těm ostatním začne co nevidět. Pokud se v dohledné době chystáte na dovolenou k moři či jinde k vodě, udělejte si radost novými plavkami. I tento sortiment podléhá módním trendům a byla by škoda, kdybyste si utrhla ostudu jenom proto, že se vaše současné plavky jeví jako retro. Ovšem nikoliv v tom dobrém slova smyslu. Vybrat plavky tak, aby vám dokonale padly a byla jste v nich u vody za hvězdu, může být kumšt. Alespoň s ohledem na rozsáhlý sortiment a množství střihů, které prodejci v současné době nabízí. Jak se s tím poprat? V prvé řadě si ujasněte, co je pro vaši postavu nejlepší. Máte dost sebevědomí na to, abyste se ukázala světu v celé své kráse, nebo raději určité partie zakryjete?

Dvoudílné plavky si nemůže dovolit každý... Anebo ano?

Nenechte se mýlit. Překypujete-li sebevědomím, můžete si dvoudílné dámské plavky vzít i v případě, že vám na určitých místech přebývá trocha tukové tkáně. Vždy jde o to, s jakou grácií je dokážete nosit. Módní experti tvrdí, že dámské dvoudílné plavky náleží pouze majitelkám perfektní postavy typu přesýpacích hodin, ale to je jejich názor.

Jak zakrýt to, co by nemělo být vidět?

Patříte k ženám, které sice na svou postavu slýchají chválu ze všech stran, ale přesto se před ostatními stydí? Nepodaří-li se vám ostychu zbavit, netrapte se a pořiďte si jiný střih plavek. Třeba jednodílné plavky nebo tankini. Rozdíl mezi těmito střihy spočívá v tom, že tankini jsou dvoudílné a snoubí výhody obou střihů. Když budete mít náladu, jednoduše horní díl vyhrnete!

Když plavky, tak krásné a kvalitní

Nejde jen o to zvolit vhodný střih a trendy desing. Plavky by se neměly začít rozpadat po prvním vykoupání! Proto se po nich poohlédněte někde, kde vám nabídnou prověřené značky. Dobrou volbou je například specializovaný prodejce prádla www.daniela-pradlo.cz – zboží je skladem a ve výprodejové sekci narazíte na atraktivní slevy. Samozřejmě můžete zboží do 14 dní vyměnit či vrátit.

Publikováno: 21. 04. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámské dvoudílné plavky | jak vybrat plavky | plavky trendy