Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Česká výroba uměleckého skla sklízí úspěchy i ve světě

Sklo patří mezi materiály, na které nedáme dopustit a má své čestné místo i v domácnostech. Zkuste si představit, jak by vaše bydlení vypadalo bez skleněných prvků… Bylo by to vůbec možné? Sklo dokáže v interiéru hotové divy, což architekti a bytoví designéři moc dobře ví a dokáží toho využít. Zaměřme se však na váš domov a možnost, jak ho vyšperkovat. Vítejte ve Světě skla, kterým vás provede česká firma s největším rozsahem sklářských uměleckých technik.

Čím se renomovaný výrobce zabývá?

Svět skla s.r.o. je rodinná firma, která vznikla již v roce 1996 (původně jako firma Hlavenka). Zabývá se uměleckým sklářstvím a používá široké spektrum technik jako je fusing, vitráž a pískování skla. Postupem času se výroba rozšířila o ruční ornamentní skla, lehaná a ohýbaná skla, tavenice a skleněné mozaiky.

Na české umělecké sklo narazíte i v zahraničí

Prvotřídní kvalitu a profesionalitu dokládají četné instalace v celém světě (např. restaurace Rock’n Fish v Los Angeles, obří svítidla v Abu Dhabi, USA, Německu a Pekingu apod.). Za zmínku stojí i spolupráce se zahraničními mistry jako Alfred Haberman nebo čskou firmou Royal Interier. Na práce se můžete podívat třeba v nové expozici na zámku v Jablonné nad Vltavou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Firma Svět skla vyrábí a montuje celoskleněné dveře, dělící stěny, zábradlí a další skleněné prvky. Zkušení řemeslníci vyvinuli i vlastní techniky (např. vybroušení motivů a jejich následné leštění tavením, laminace ohýbaných skel, repliky leptů…), které vzájemně kombinují a prostřednictvím profesionálního počítačového zpracování dokáží opakovaně reprodukovat.

A proč byste se na Svět skla měli obrátit i vy?

Díky originálním skleněným prvkům bude váš domov mnohem útulnější. Svět skla pro vás vyrobí krásná nábytková dvířka, skleněné vitráže, stolní desku, moderní sprchovací kout nebo cokoliv jiného. Pokochejte se referencemi, které najdete ve fotogalerii realizovaných prací na www.svetskla.cz!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.