Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kosmetika a vůně

Letní vůně nesmí být těžká a intenzivní, ale naopak osvěžující

S příchodem nového ročního období měníme šatník, což bereme jako samozřejmost. Často však zapomínáme na společníka, bez kterého se z domu tak jako tak nehneme. Ne, skutečně nemáme na mysli vašeho partnera – toho opravdu nemusíte vyměnit za jiného. Čemu byste však měli věnovat dostatek pozornosti je váš parfém. Přivítejte horké dny s novou vůní, která bude mnohem lehčí a svěží. Přivodí vám skvělou náladu a umocní vaše letní plážové dobrodružství.

Není nic nepříjemnějšího než dusno v kombinaci s těžkou a výraznou vůní. Parfémy, na které jste nedala dopustit v zimě, byste měla na pár měsíců odložit bokem a nahradit ho něčím vzdušným a osvěžujícím. Hlavní devizou ideálního letního parfému je již zmíněná lehkost a měla byste proto z výběru vyřadit všechny příliš výrazné vůně. Přeorientujete-li se z parfémů na toaletní vody (Eau de Toilette) nebo dokonce kolínskou (Eau de Cologne), rozhodně nešlápnete vedle. Nejsou tak koncentrované a nebude vás z nich bolet hlava. Těžký parfému může být na obtíž také vašemu okolí a nechcete-li, aby se vám váš partner nebo přátelé vyhýbali, měla byste při výběru parfému zohlednit jeho vlastnosti.

Výběr letního parfému je samozřejmě individuální, ale přesto se v nepřeberném množství značek sem tam objeví takové, které si získají mnohem více fanynek než ostatní. Patří mezi ně i Versace Bright Crystal, který nabízí vůni sladčích květinových tónů magnólie a pivoňky se svěžím aroma citrusových plodů. Sladce voní i Lanvin D’Arpege, ve které hrají prim broskvové květy, šeřík a vyvažující zelený čaj. Toužíte-li spíše po vůni moře, přivoňte si k parfémované vodě Armani Acqua di Gioia.

A kde se po letní vůni poohlédnout? Bohatý výběr úžasných letních parfémů za skvělé ceny najdete na www.parfums.cz.