Chcete, aby bylo i vaše bydlení spokojené?

Kde jinde by se měl člověk cítit spokojeně, když ne ve vlastním „bejváku“? Pro pár jedinců je příbytek noclehárnou, ve které příliš času netráví, ovšem pro drtivou většinu z nás představuje bydlení místo, kam se každý den rádi vracíme. Pokud i vy, spíše než někam do baru, míříte z práce rovnou domů, pravděpodobně nepohrdnete pár tipy, které vám pomohou byteček ještě více zútulnit. A protože žijeme v době informačních technologií (světe, div se), díky kterým nemusíme utrácet horentní sumy za tištěné magazíny o bydlení, rozhodli jsme se vám představit velmi praktický web s příznačným názvem bydletespokojene.cz.

Zajímají vás moderní trendy, ale i praktické rady?

Internetový magazín bydletespkojene.cz si bere na paškál moderní bydlení a vše, co s ním souvisí. Dočtete se spoustu zajímavých informací o tom, jak své současné bydlení vylepšit k obrazu svému, jak se vypořádat s přílišnou vlhkostí (nebo naopak suchým vzduchem) a samozřejmě i články, které si berou na paškál populární nízkoenergetické bydlení. Jednoduše vše, co vede ke kvalitnějšímu (spokojenějšímu) bydlení. Texty jsou věcné, poutavé a samozřejmě i přínosné. Aktuální je zejména inspirace barev do obývacího pokoje, která potěší každého, kdo se v nejbližší době chystá na rekonstrukci. Nevíte-li, do jakých barev váš nový obýváček sladit, inspirujte se právě zde.

3D tapety  dostanou vaše bydlení do jiné dimenze

Perfektní jsou i tipy na dekorace, z nichž o některých jsme dosud neměli tušení ani my :-) Chcete-li své bydlo patřičně oživit, vyzkoušejte 3d tapety na zeď. Výběr motivů je obrovský a je jen na vás, zda ozdobíte stěnu (klidně i celou) abstrakcí, nebo naopak zvolíte obraz, který vypadá jako živý. Tak levný a zároveň velmi efektivní dominantní prvek byste pohledali jen těžko.

Magazín bydletespokojene.cz stojí teprve na začátku a má před sebou dlouhou cestu. My mu držíme palce a autorům přejeme spoustu inspirace pro kvalitní články.

Publikováno: 18. 11. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: 3d tapety | moderní bydlení | tipy pro bydlení. obývací pokoj barvy