Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Chtějte pro své děti to nejlepší

Čekáte narození dítěte rozhodli jste se nemeškat a poohlédnout se po nezbytné výbavičce již nyní? Jistě, není na co čekat – až se nový človíček narodí, budete mít úplně jiné starosti než porovnávat kočárky a hledat nejbezpečnější autosedačku. A abychom vám trochu pomohli, rozhodli jsme se pro vás sestavit několik užitečných tipů, které vám výběr usnadní.

Vybíráme kočárek

Dětský kočárek není obyčejné vozítko, které má sloužit k přepravě dětí z bodu A do bodu B. Pro ženy jsou kočárky tím, co pro muže automobily. Musí splňovat celou řadu kritérií, protože jedině tak bude spokojené jak miminko, tak jeho maminka. Měl by být dostatečně velký, ale ne natolik, aby se nevlezl do výtahu. Musí být robustní, ale zároveň jednoduše manipulovatelný. Kromě toho by měl podléhat nejnovějším moderním trendům a vynikat neotřelým designem. Obecně platí, že se na kočárcích nevyplácí šetřit. Než neustále řešit problémy technického rázu, raději si za vozítko pro děti připlaťte a vsaďte na prověřené výrobce.

Vybíráme autosedačku

Plánujete-li ušetřit na kočárku, u autosedačky rozhodně kompromisy nedělejte. Malé děti jsou velmi zranitelné a i menší náraz může křehké tělíčko vážně poškodit. Vaší motivací by měly být videosekvence se simulací nehody, kterých je na webu víc než dost. Udělejte si chvilku a přečtěte si recenze modelů, které jsou aktuálně v nabídce a vyberte takový, který je konstruován tak, aby vydržel i boční náraz. Pamatujte na to, že kvalitní autosedačka může vašemu dítěti zachránit život.

I na vysoce kvalitních kočárcích a autosedačkách od známých výrobců můžete relativně snadno ušetřit. Stačí se poohlédnout po specializovaném internetovém prodejci, který sortiment nabízí za ceny, které v kamenných prodejnách nenajdete. Jedním z nich je i buggies.sk, který nabízí nejen kočárky a autosedačky, ale i další dětské potřeby, bez kterých se dříve či později neobejdete.